ИН4С

ИН4С портал

Србија није искористила прву меч лопту!!!

1 min read
Фудбалери Србије победом у Бечу оверавају пласман на СП у Русији, меч почиње у 20:45, пренос је на првом програму РТС.

Фудбалери Србије побjедом у Бечу овjерили би пласман на СП у Русији, у мечу који је почео у 20:45. Међутим због веома лоше игре претрпели су пораз од домаћина Аустрије 3:2(1:1)

Србија је повела голом Миливојевића у 11.минуту, јако добрим ударцем са 20-так метара. Изједначила је Аустрија преко Бургштелера, који је у 25.мин, истрчао контру поред успаване одбране Србије. Усиједиле су шансе са обје стране. Стојковић је одбранио чисти зицер који су имали аустријски нападачи, док је Ивановић, шутирајући главом, погодио пречку противничког гола.

У 40.минуту, Тадић је имао одличну шансу. Сам је изборио прилику, одличним дриблингом, али аустријски голман је одлично интервенисао.

На почетку другог полувремена Аустрија је преко Арнаутовића имала стопостотну шансу али је Стојковић поново одлично интервенисао.

У 76.мин, Арнаутовић је довео Аустрију у вођство, – јер је опет успјешно истрчао контру, и матирао српског голмана са пар метара!!! Дефинитивно најслабија игра ”орлова” у току ових кавлификација.

у 83.мин,Матић је искористио прилику у великој гужви у шеснаестерцу Аустрије и постигао погодак за изједначење.Пре тога Митровић је имао чисти зицер,међутим аустријски голман је имао више среће.

у 90.мин,Аустрија поново води,стрелац је поново био Марко Арнаутовић фудбалер Вест Хема.

Више хиљада навијача из Србије кренуло је данас организовано, превозом према Аустрији где се на „Ернст Хапелу“ игра веома важан меч, који Србију победом директно води на СП у Русији. Медији јављају да су се данас створиле велике колоне аутомобила на граничном прелазу Хоргош ка Мађарској.

Током дана на бечком Шведенплацу уз пратњу полиције велики број српских навијача организовано се кретао певајући навијачке песме. Навијачи из целе Србјије, али и дијаспоре, уз велике мере обезбеђења, кренули су на меч на којем се очекује да Србија избори пласман на Мундијал. Судећи према броју навијача који ће гледати меч на стадиону, репрезентативци Србије ће ,имати утисак, да играју у Београду.

Аустријске власти вечерашњу утакмицу квалификација за Светско првенство у фудбалу између репрезентација Аустрије и Србије у Бечу уврстиле су у сусрет високог ризика.

Подјелите текст путем:

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

3 thoughts on “Србија није искористила прву меч лопту!!!

1. Србија није искористила прву меч лопту!!!

Pa nije ni red usred Beca da se mi penjemo na BALKON,ovu radost ce prirediti u Beograd i to u ponedeljak,kako cemo se veseliti ,da puknu zlotvotri,fudbaleri na balkon a raja ispod balkona vice hleba hleba gospodare nevidjesmo davno hleba.
    Agonina ludila se nastvalja,tako i redakcija Iskre napad narod u Beogradu,redakcija „disidenata“ a uvjek „progonjeni“ i uvjek uz valst kao to gordo zvuci Београђани, срам вас било!Радоје Андрић
    Izgleda da nasi Srbi po zadatku sebi uzimaju paravo kao Titovi komunisti odredjuju kad ces se veseliti i smijati,posto za plakanje imamo svaki dan,oni sve znaju najljepsi najoametniji cak i SVECE uvode i diptih svetih,Boze orosti ludla gdje god se okrenes