Славље Атланте против Кливленда, Богдан двоцифрен

Хокси су од самог старта меча наговестили да би могли имати сјајно поентерско вече и то се управо догодило.

Са 66 постигнутих поена и предношћу од 13 поена Атланта је отишла на полувреме, да би у другом делу утакмице одрадила посао и савладала неугодну екипу Кливленда.

Јанг и Хертер предводили су стрелце тима из Џорџије. Јанг је убацио 30, а Хертер је додао 23 поена.

У победничком тиму је још Оконгву убацио 18, а Капала 12 поена.

Српски кошаркаш Богдан Богдановић је играо са клупе, а на паркету је провео 22 минута, за која је постигао 11 поена, имао два скока и једну украдену лопту.

У редовима Кливленда истакли су се Осман са 21, Гарланд са 18 и Браун са 15 поена.

Атланта је везала четврту победу и са учинком 40-37 заузима осмо место на табели Источне конференције.

Кливленд се налази у лошој форми, пошто су уписали четврти пораз у последњих пет мечева, имају две победе више од Атланте и седми су на табели на Истоку.