ИН4С

ИН4С портал

За викенд ухапшено 39 возача због вожње под дејством алкохола

Саобраћајна полиција је у данима викенда на црногорским путевима евидентирала 51 саобраћајну незгоду

Илустрација

Саобраћајна полиција је у данима викенда на црногорским путевима евидентирала 51 саобраћајну незгоду, у којима је једно лице смртно страдало, док су четири лица задобила тешке тјелесне повреде, а 18 лаке повреде.

Припадници саобраћајне полиције су поднијели 250 прекршајних пријава, издали 468 прекршајних налога, одузели 20 пари регистарских ознака и исто толико возила искључили из саобраћаја.

Због вожње под дејством алкохола полиција је лишила слободе 39 возача, а једна особа је лишена слободе због кривичног дјела из области дјела против безбједности јавног саобраћаја. Од укупног броја возача лишених слободе због вожње под дејством алкохола њих 20 је лишено слободе у Подгорици.

Управа полиције још једном апелује на све учеснике у саобраћају да поштују саобраћајне прописе и на тај начин допринесу, како личној, тако и безбједности других учесника у саобраћају.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С

Прочитајте ЈОШ:

Јавио се шеф „мојковачког клана“: Коментарише СКАЈ апликацију, помиње Цркву и политичаре, али опет заобилази случај пуковника Алексића

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy