Бура у „Пиониру“ се стишава: Кошаркаши Будућности су опет на терену (ВИДЕО)
1 min readКошаркаши Црвене звезде и Будућности треба да одиграју мајсторицу у финалној серији плеј-офа АБА лиге.
Након што су били напустили терен, кошаркаши Будућности су се вратили, и очекује се да ће утакмица која је требало да почне у 19 сати, уското почети са сат закашњења.
Кошаркаши Будућности су гађани петардама и тврдим предметима са трибина одмах по уласку комплетног тима на загревање прије меча против Црвене звезде у Београду за титулу АБА лиге, и из тог разлога они су се вратили у свлачионицу.
Чим су гости крочили на паркет, полетјела је „киша“ предмета са свих страна и чак неколико навијача је улетјело у терен да се обрачуна, али је брзо реаговало обезбјеђење.
https://twitter.com/majstorat9/status/1120356922610409472
Кошаркаш Будућности намјерно погодио камермана лоптом
Тензија се није смиривала ни на загријевању, када је Американац из Будућности Норис Кол намјерно погодио лоптом камермана тик уз терен, после чега су полетјели упаљачи и пластичне чаше са трибина.
Такође, чуло се скандирање „Шиптари, Шиптари“.
Сигурно је да ће меч, који је требало да почне у 19 сати, каснити, преноси је Танјуг.
Небојша Илић: Не насједајте на провокације
Кошаркаши Будућности траже да се испразни дио трибина око њихове клупе и коша, како би се вратили на терен, преноси Арена спорт.
Небојша Човић разговара са навијачима, и покушава да их смири, док спортски директор Црвене звезде Небојша Илић се такође обратио публици, и замолио их да не насједају на провокације које одговарају другом тиму, и да не убацају ништа на терен.
Кошаркаши Будућности су опет на терену
Кошаркаши Будућности су се вратили на терен, и очекује се да ће мајсторица ипак ускоро почети.
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Čović je bio kordinator za KiM,odlično kordinisao sredstvima.Nemojte tako.To je Čoki po mnogo čemu.Bio je svima babica.Od Slobe do danas.Sad drma sportom u Srbiji.To je više krimisport.Rodjen da se folira.
Glupi Srbi jedni drugima dobacuju da su cigani i šiptari.
Како сејеш тако жањеш. Последице…последице.
Како сејеш тако жањеш. Последице…последице.
a šta ste očekivali poslije dvadeset godina antisrpske provelikoalbanske I prošiptarske politike. da će vas neko u srbiji cijeniti I dočekati raširenih ruku. kada je srbiji I srpskom narodu bilo najteže vi milogorski šiptarski teroristi se bili na strani srpskih neprijatelja. srbi imaju istoriju pamćenja
Ma đubrad Natovska,jadnili su šiptarčići!
Ne treba sa srbima nikakva posla imati , čak ni utakmice sa njima ne treba igrati , to je divlji narod .
divlji srbin nikola tesla je svijetu darovao struju a vi milogorci I šiptari ste svijetu darovali teroriste I otkuda tebi ideja da srbi s vama žele nešto imati
Viđeli smo vas od 90-tih na ovamo , za vas i one iz Ruande su Ujedinjene nacije formirali Međunarodni Sud za zločine protiv čovječnosti , svi su utekli od vas ka od gube .
pa vi islamski teroristi I trebate bježati od nas. s druge strane mađari, rumuni, grci I drugi su uz nas. vas šaka jada iz islamističkog kalifata u evropi I ustaše možete nam pushiti velikosrpski zajedno sa vašim mentorima. srbija da hoće igrati kako vaše gazde sviraju sve bi ovo bila velika srbija a vi bi završili u moru ili na bliskom istoku
Ti si iz pakistana?
Tante za kukuriku. 🙂
Sto su trazili dobili su i malo da im bude! Dosta je bilo zabadanja prsta u drugo oko!
Небојша Човић разговара са навијачима.
Zaborvio si sta si govrio prije prve utakmice,tebe treba nabit noga uprkno,a to se nije uradilo na vrije lani sad je kasno,sve je ovo tvoje maslo!
Samo reci da nijesi iamo kontakta sa ovim iz Podgorice,ovako se utakmica prekine i Buducnost prva,to je tvoj plan isti kao lani,dobio si novca a ovmo napada onoga sa kojim si i lani sjedio na tribinama a samo pola dana prije si reko si da se utakmica nece igrati.
http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/32/kosarka/3483914/covic-treba-nam-podrska-u-borbi-sa-crnogorskim-drzavnim-projektom.html
Posle ovga on je jos na celo Zvezde ,fudbal istio tako Tezic nase gore list, Partizan isto Radoica i do juce Zecevic danas Pekazi ,jadana Srbija nemoze se osloboditi udbinih kadrova,koja napast padne na tu zemlju ,pitam se zasto i do kada?