ИН4С

ИН4С портал

Аџић: Историјски успјеси у борби против криминала

1 min read

Министар унутрашњих послова Филип Аџић поручио је да свједочимо историјским успјесима у борби против криминала.

Он се огласио након што је полиција по налогу тужилаштва ухапсила седам чланова криминалне групе.

– Свједочимо свакодневном разбијању криминалних група, историјски успјеси у борби против криминала! Циљ одређених појединаца и група, веома гласних ових дана, је да зауставе интензивне активности МУП-а у борби против организованих криминалних група, нећемо им дозволити. Настављамо до последњег криминалца – нагласио је он.

Подсјтимо, током акције која је јутрос спроведена ухапшени су Милан Јанковић, Тони Јунчај, Милан Миловић, Спасоје Златичанин, Сллагјан Гјиновиq, Ален Ђолевић и Филип Крстонијевић, преноси Дан.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Аџић: Историјски успјеси у борби против криминала

  1. E blago nama s njima! Zamislite samo kakvu će istoriju da uče naša đeca i unučad! Kakvi su to istorijski uspjesi… Blago njemu i našemu potomstvu!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy