Албанија на ногама: Побједа над Звездом национално питање; Европи помаже ФС и страни стручњаци
1 min read
фото: Clive Brunskill/Getty Images
Долазак Црвене звезде у Тирану довео је до додатнпог ангажмана не само Европе, већ и Фудбалског савеза Албаније.
За дуел у 2. колу квалификација за Лигу шампиона Тирана ће имати помоћ ФС Албаније.
Како пише локална Панорама, утакмица са Црвеном звездом је национално питање у Албанији и укључени су људи и из ФС Албаније.
Италијан Аларико Роси, задужен за статистику и видео анализу ФС Албаније, прослиједио је све податке Тирани о црвено-бијелима како би се што боље боље спремили, преноси Б92.
И не само он, већ и још двојици грчких аналитичара Димитрису Ксурису и Никосу Тсаталису, који су тај посао обавили и против Тбилисија.
Да су тај задатак успешно одрадили говори и то што је Тирана победила у Грузији 2:0 дисциплинованом игром.
Ипак, у уторак од 20 сати је чека много тежи задатак у лику шампиона Србије.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Aaa kako mi vrati film… Noćas sam sanjao da je Zvezda dobila 1:0 ovu utakmicu i u snu me opet iznervirala ona klasična priča to je samo sport, nadmetanje… Životom se kunem. A navijam za PARTIZAN !!! Evo nikad se ne bih sna sjetio da nisam ovo pročitao