Црногорски матуранти осумњичени за крађу у Италији
1 min readПротив шест црногорских матураната који су били на екскурзији у Италији прошле седмице поднешене су кривичне пријаве због сумње да су починили крађу у једном спортском бутику у шопинг центру у италијанском граду Серавалеу, преносе Дневне новине.
По пријави власника бутика који продаје оутлет спортску гардербу карабињери Нове Лигуре и Capriata d’Orba су интервенисали и привели шесторицу црногорских младића који су били на матурској екскурзији кроз Италију.
Како преносе тамошњи портали, сумња се да су младићи, од којих су двојица малољетна, искористили гужву у бутику и украли робу вриједну 600 евра.
Они су узимали гардеробу да пробају и у кабини за пресвлачење насилно скидали заштиту од крађе са одјевних комада и облачили их на себе, а преко су облачили своје ствари.
Међутим, радница је примијетила да неколико младића више пута улази и излази из кабине за пресвлачење и то без гардеробе коју су узели да пробају и то је пријавила власнику, који је одмах обавијестио полицију.
Карабињери су дошли и пронашли младиће, који су још били у тржном центру. Код њих је приликом претреса пронађена украдена гардероба.
Они су приведени, саслушани и касније пуштени, након што је против њих поднијета кривична пријава за крађу, пишу „Дневне новине“
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Ja ne prdim nego govorim, a za razliku od tebe, nisam primitivni ološ koji je naučen da krade i otima od drugih da bi prisvojio nešto što mu ne pripada.
Nikšićka gimnazija je u pitanju. Pada na najniže grane otkad postoji.
Izvjesne Podgoricke bogate gospode na isti nacin su krale u buticima Maks Mara. Mora da su to njihovi djecaci. UZELE BI FA PROBAJU PAR ODJEVNIH PREDMETA. ZATIM BI SKINULI KOD MAKAZAMA , ODSJEKU I PARCE HALJINE . POSLE TO ONE USIJU. A ZUJALICU STAVE IZA TABUREA. U TIM BUTICIMA NE ULAZE SIROMASNI. SAMO BOGATE VJESTICE
EViva
Je li moguce?
Slika i prilika današnjeg Montenegra. Omladina samo „imitira“ starije.
Aj ne prdi druze nema ko nije kra na eskurziju