ИН4С

ИН4С портал

Дајковић: Наша коалиција се не стиди српских ђедова, српског језика и српске православне цркве, него поноси за разлику од других

Фото: Слободна ЦГ

Дајковићев говор преносимо у цјелости:

“Добро вече храбри људи, добро вече Немањин граде, добро вече српска Спарто! Могу да нас воле или не воле, али ми смо једина коалиција која се не стиди да каже да говори српским језиком, да иде у Српску православну цркву, да се не стиди својих ђедова, али и да каже да смо против НАТО савеза.

И док стојим овдје пред вама као да видим блаженопочившег Митрополита Амфилохија који из оног малог чамца баца часни крст за Богојављање. Сигуран сам да нас сада гледа са небеса и моли се за свој народ.

Ноћас су се окупили највећи и најжешћи борци против режима Мила Ђукановића – борци које је полиција тукла и хапсила, док су неки други пили дојч кафу по амбасадама. Ми никад нисмо одустали, нити смо вас икад издали – то је кључна разлика између нас и њих.

На крају, са овог светог мјеста ђе се прије скоро хиљаду година заљуљала колијевка Немањића, ја им кажем – пакујте се, Вуковићу и Ђукановићу. Стиже ураган за Будућност Подгорице који ће вас одувати у недељу и који ће дати нову Градоначелницу, др Јелену Боровинић Бојовић. До побједе број 5. Живјели!“ закључио је Дајковић.

 

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Дајковић: Наша коалиција се не стиди српских ђедова, српског језика и српске православне цркве, него поноси за разлику од других

  1. Браво Дајковићу , нажалост јакомје пуно оних који се декларишу као Срби а вође су им Црногорци и баштине Нато вриједности и Западне амбасаде су им водиље , за истинске Србе , геноцид се није десио у Сребреници ,Косово није држава ,Нато нам је наметнут и они су душмани здравиразмишљајућег свијета ,јер су нас бомбардовали и тровали ,. Србија и Русија су нам најближи , и зато само ваша коалиција је истински пријатељ и борац за опстанак Српства на овим просторима.

    11

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy