ИН4С

ИН4С портал

Далас изједначио против Клиперса, Торонто и Бостон повели два нула

Лука Дончић сигурно водио Мавериксе, Бобан Марјановић замало дабл-дабл против Клиперса

Две победе и два пораза фаворита биланс су утакмица у НБА плејофу у среду.

После слабе партије Нагетса који су изгубили од Јуте, Торонто је победио Бруклин са 104:99 за вођство од два нула у серији, а исту предност има и Бостон против Филаделфије после победе од 128:101.

Клиперси су синоћ поново били „домаћин“ у Орланду, али ниједног тренутка нису имали резултатску предност.

Далас је водио све време, а утакмицу су преломили крајем треће четвртине, тако да су кроз целу четврту одржавали двоцифрену предност.

Код Даласа Лука Дончић дао је 28 поена уз осам скокова и седам асистенција, Макс Клебер је имао десет скокова, Кристапс Порзингис је додао 23 поена, Тим Хардавеј млађи 17 поена, а Бобан Марјановић је за нешто мање од десет минута у игри имао 13 поена и 9 скокова.

Код Клиперса је најбољи био Кавај Леонард са 35 поена и десет скокова, а пратио га је Лу Вилијамс са 23 поена.

Пол Џорџ и Маркус Морис додали су по 14, уз још 10 скокова Џорџа.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *