ИН4С

ИН4С портал

Даниловић: Сјутра састанак лидера цијеле парламентарне већине са премијером

Горан Даниловић

Сјутра у 12 сати је састанак лидера цијеле парламентарне већине са премијером Здравком Кривокапићем у згради Владе, најавио је лидер Уједињене Црне Горе Горан Даниловић у Јутарњем програму Телевизије Црне Горе.

Очекује да након првог круга разговора, у оквиру којег су се појединачно састали са премијером, да је то састанак који ће донијети много више нових информација и гдје ће их Кривокапић упознати са својим планом након што је разговарао са свима.

“Надам се да смо на висини задатка. На крају смо, чини ми се, под малим или великим условима, сви прихватили реконструкцију, прихватили да је то најбољи пут и да не треба се играти одмах, пријетити са изборима. Може и тако, али озбиљни политичари ствари могу да ријеше и у ходу, морају”, оцијенио је Даниловић.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

4 thoughts on “Даниловић: Сјутра састанак лидера цијеле парламентарне већине са премијером

  1. Само Јелушићка ако буде на састанку,нека пре се пре тога изјасни за кога ради и у чијем интересу. Исто тако и Конотар. С обзиром да су добили и незамерљив број гласова српског гласачког тела,морали би да се изјасне шта имају против српског народа?

  2. Danilovicu, daj vise ko boga vas molimo da se dogovorite.

    Vidite li sta rade ovi lupezi, a vi se ne mze dogovoriti ko ljudi
    Zaista bi bilo vrijeme vise.
    Zaboravite sujetu i fotelje

    10

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy