ИН4С

ИН4С портал

Деби из снова за младог МКВ-а (ВИДЕО)

michael-carter-williams-usa

Нико, па и најокорелији навијачи Филаделфије Сиксерса, немају велика очекивања од свог тима за ову сезону. Поплуарна Фила је трејдовала све што је могла, и почиње сеѕону са младим тимом, којем сви предвиђају последње мјесто Источне конференције. Има о оних људи који оптужују Филаделфију да свјесно ,,танкује“ сезону, и јури црни рекорд франшизе (испод 9 побједа),
како би следеће година имала право првог пика на драфту и узела ,,најбољу следећу ствар у НБА лиги“ канадско крило са Канзас универзитета Бредлија Вигинса.

Кад отварате сезону, и још против двоструких , заредом, НБА шампиона Мајами Хитса, не очекујете ништа. Ипак како је утакмица почела, могло је да се види чудо. Фили је отворио утакмицу са фантастичних 17:0. Мајами је кренуо да ,,јури“ резултат, и највише захваљујући, Леброну Џејмсу и шуту за 3 поена успјели су да држе прикључак. Када си у трећој четвртини Хитси преокренули резултат, чинило се да је то то. Мађутим на крилима овосезонског 11. пика Мајкл Картер Вилијамса, Филаделфија је успјела да држи прикључак, и преокрене резултат до краја. МКВ је у свом представљању имао деби, кооји ће дуго да се памти, 22 поена, 12 асистенција, чак 9 украдених лопти и седам скокова (замало па кватр дабл). Остаје нам да пратимо младог плејмерјкера, и да видимо, да ли је ова утакмица била случајност, или је ријеч о вансеријском играчу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy