ИН4С

ИН4С портал

Ђукановић тешко оболио, дијагноза: „Disordines dissociativi (conversiones)“ Ф 44.0 (ВИДЕО)

Поводом прославе приватне државе, односно демократски речено „прославе незавосности“ Црне Горе, шеф режима је поручио да је Црне Гора као држава стасала и сазрезла да се ника више не задеси под Мојковцем као 1916. године а тек нипошто под Дубровником 1991.

Како је казао Ђукановић, у еуфорији прославе свог пројекта, на другачијим темељима црногорска држава се није могла обновити, нити би на каквим другим ослонцима Црна Гора могла опстати.

„Зато нас не брину покушаји оспоравања црногорске државности који долазе управо и ових дана од истих оних који су и прије десет година били против обнове независности. Стасала је Црна Гора да се супротстави подривању својих државних темеља и сазрела да се никад више не задеси под Мојковцем као 1916.; а тек нипошто под Дубровником 1991.“, поручио је Ђукановић.

dukanovic

Сувишно је коментарисати изјаве првог човека и творца ове тзв. нове „вјечене“ Црне Горе. Ипак користимо прилику да га подсетимо на ранији период, те из тога произилази само једно питање…кад је Ђукановић био искрен, онда или сада, или пак никада!

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

5 thoughts on “Ђукановић тешко оболио, дијагноза: „Disordines dissociativi (conversiones)“ Ф 44.0 (ВИДЕО)

  1. na znam sto je vama srbima toliki merak napadati premijera?? svako ima pravo da pogreši u životu on se iskupio za sve svoje greške, a vi šta ste vi uradili, sram vas bilo!

  2. гле мило са војводом нашим, хе хе хе хе е браво ти га Ђукановићу толико лица за свега двадесетак година па и за тебе је превише

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy