ИН4С

ИН4С портал

Душко Кнежевић показао документ: Међународни истражитељи нашли Ђукановићеве милионе, објавиће папире у току кампање за изборе

Душко Кнежевић

Он је ексклузивно показао папир, за који каже да је дио извјештаја међународних истражитеља.

Посједујем документ, међународних форензичара који су урадили извештај, о траговима новца Мила Ђукановића и повезаних лица и оних који су повезани са његовим парама. Има табеларни приказ, извештај се још уређује. Ја сам лично провео пар сати са истражитељима, око проналажења пара Мила Ђукановића. Могу само да кажем да ће то ускоро бити главна вијест на свим свјетским медијима, и то у току кампање, рекао је Кнежевић.

Предсједник Атлас Групе Душко Кнежевић открио је раније за Борбу да озбиљна међународна форензичка кућа ради на разоткривању пара Мила Ђукановића и да су откривена имена особа на чија имена он држи новац у иностранству.

Открио је да је значајан дио средстава био у једној познатој банци чије име зна.

Паре су у Дубаију, Лихтенштајну и Цириху. Лоцирано је код којих су банака паре и који референти воде тај новац. Не могу сада дати више података због истраге која се води. Такође, кастоди рачун Мила Ђукановића се налази у Црној Гори и откривање тога ће му на крају задати највећи политички ударац јер ће се открити фиктивна трговина и како је постао милионер, рекао је Кнежевић за Борбу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

6 thoughts on “Душко Кнежевић показао документ: Међународни истражитељи нашли Ђукановићеве милионе, објавиће папире у току кампање за изборе

  1. Не вјерујем да ће запад дозволити проток тих информација док год ради на уништењу Православља…

    52
    1
  2. Колико је сутра Миленце путује да подигне сву лову и закопати ће је као пок. Пабло Ескобар у пластичне бачве дубоко под земљом и ето опет њему његов брад Душко му је направио услугу и спасио га је од прогона у вези новца. Све саме Барабе.

    41
    1. Ne može se milijarda podići iz banke i odšetati u bakalnicu…. Postoje tragovi svakog centa, koliko hoćeš unazad i ubuduće… Ipak najviše očekujem od obećanja DK da će ne samo ove papire već i snimak plave torbe pustiti na CNNu, BBCu ili sličnim mrežama. Nakon toga sve kapi Jadranskoga mora neće ga oprati

      29
  3. Ajde vise u pm, podavise nas ustase tako Duka da ih zajedno deremo olos i bagru, Lazovic i Co dako dobiju to sto zasluzuju.

    50
    1

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy