Двојица Барана пала са преко 350 килограма марихуане

Фото: Управа полиције
Барани Ален Мирановић (37) и Владан Ратковић (33) ухапшени су синоћ у полицијској акцији у мјесту Годиње.
Из Управе полиције саопштено да ухапшени важе за безбједносно интересантне особе.
Њих двојица су, како наводе из полиције након што су примијетили полицијску патролу, из возила одбацили више паковања са марихуаном, укупне тежине 352,7 килограма, након чега су побјегли.
„Брзом и ефикасном акцијом полицијских службеника безбједносно интересантна лица А.М. (37) и В.Р. (33) су лишена слободе“, наводи се у саопштењу, преносе Вијести.
Они ће према ријечима УП, због сумње да су извршили кривично дјело неовлашћена производња, држање и стављање у промет опојних дрога уз кривичну пријаву бити приведени поступајућем тужиоцу у Вишем државном тужилаштву у Подгорици на даљу надлежност.

Прочитајте још:

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

