Фејзић: Оштро осуђујем геноцидне активности Израела
1 min read
Реис Рифат Фејзић
Реис Рифат Фејзић осудио је израелску агресију на Газу.
“Немате интернета, струје, воде, хљеба, имате бомбе на школе, куће, болнице, џамије, цркве. Имате одлуку генералне Скупштине УН, не и поштовање”, написао је Фејзић у објави на мрежи X.
Реис Рифат Фејзић осудио је израелску агресију на Газу.
“Немате интернета, струје, воде, хљеба, имате бомбе на школе, куће, болнице, џамије, цркве. Имате одлуку генералне Скупштине УН, не и поштовање”, написао је Фејзић у објави на мрежи X.
Ко цијени, пита он, чија крв је вриједна а чији не.
“Оштро осуђујем геноцидне активности Израела. Арапи и Јевреји могу бити два сусједа у миру”, навео је у објави.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


A neka menadzeru !
Osudjjujes genocid a ucutkavao si djecu deportovanih muslimana da ne iznose istinu o milu djuksnovicu za pocetak 90-tih!
Glibu ljudski.
Cutao je Rifo dok se nije glasnuo Tajip danas, vaga Rifat sto da rece dok djeca stradaju.
Dobro si se sjetio da progovoriš.
Није морао ни сад.
JOS DA JAVNO OSUDI AKTIVNOSTI USA NA BLISKOM ISTOKU …I LBTGQ NASILJE U MEDIJIMA MUZICI KULTURI NAD NE LGBTQ I DA ZAUZME STAV O TOME DA PALESTINCI PRAVOSLAVNI I MUSLIMANI PALESTINCI ISTI NAROD I DA NE PROGONE JEDNI DRUGE …, I DA I ARAPI I PRAVOSLAVNI I MUSLIMANI …, I JOS MNOGO SLICNOG …, JER KO STO CETINJANI ZABORAVILI KO PLATIO IZGRADNJU MANASTIRA CETINJSKOG VALJDA NECE ZABORAVIT KO KOLIKO DAO ZA DZAMIJE NA BALKANU … DAL FEIZIC KO CETINJANI IL NIJE …?
Cekao da se Ministarstvo oflasi prvo posle ima pravo da reaguje do sada Tajac
Фејзић, Курти, екипа из Сарајева.ба, Ердоган и остала муџахединска дружина, појачани незнавеним и примитивним Србима антисемитима, сви на једној страни. Занимљиво. Изгледа да је ипак могуће помјешати бабе и жабе.
Палестинци први нападоше Израел побише 260 људи на концерту махом младе људе..и сад кад се Израел брани сад сви осуђују..ипак подржавам Израел 🇮🇱
Види њега, отео се контроли…он против Америчког чеда….водите га да му нека бика гасне….