ИН4С

ИН4С портал

Ивановић и Матић ће имати друштво: Голман Црвене звезде долази у редове великог Челсија!

1 min read

Млади голман Црвене звезде Урош Костић (15) ускоро би требало да стави потпис на уговор са славним Челсијем.

chelsea-kit-2013-badge

Његови родитељи и скаути „плаваца“, који су пратили Уроша последњих месеци широм београдских терена, договорили су прелазак талентованог чувара мреже од 1. априла, преноси „Спорт“.

Кадет Црвене звезде после званичног потписивања уговора, остаће у Љутице Богдана још две сезоне, а онда би требало пре пунолетства да се пресели на Острво.

Иако је рано говорити о томе, Челси по доласку играча у Енгелску има устаљену праксу о позајмици младих талената у неки од шведских или белгијских клубова, па би Костић могао тамо да доживи европско „крштење“.

Урош Костић је прве голманске кораке направио у школи фудбала Викторија стар на Звездари, где је провео пет година, а затим је прешао у редове црвено-белих, где је одмах у категорији млађих кадета потврдио да се ради о великом таленту.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy