Катастрофа Партизана – шест голова у мрежи пред реванш у Београду

Фудбалери Партизана поражени су са 6:2 у првој утакмици другог кола квалификација за Лигу шампиона од кијевског Динама.
Партизан је повео голом Салдање из пенала у 22. минуту, али је потом доживео резултатски потоп.
За свега шест минута Партизан је примио три гола, најпре је у 40. био прецизан Шапаренко, у 43. је гол постигао Брашко, а у првом минуту надокнаде времена у стрелце се уписао и Каравајев.
У 55. минуту гол је постигао и Кабајев, у 66. је Салдања смањио, „петарду“ је комплетирао Попов у 83. минуту, а у другом минуту надокнаде Пихалонок је поставио 6:2, преноси Спутњик.

Утисак је да је Партизан од веће катастрофе спасао одлични голман Јовановић, али као и претходне сезоне, није могао да надокнади лошу игру својих саиграча па црно-белима пред реванш остају мале шансе за пролаз у даљи ток квалификација.
Подсетимо, Партизан је и прошле године, у квалификацијама за Лигу конференција, доживео пораз са примљених пет голова, од Нордсјеланда.

2 thoughts on “Катастрофа Партизана – шест голова у мрежи пред реванш у Београду

1. ENGLESKI KLUB …OSREDNJI ENGLESKI PRVOLIGAS 6:2 U ENGLESKOJ ,A 4:0 U BEOGRADU ZA PARTIZAN …SREDINA 80 TIH GODINA 20 VEKA …, A DAL PARTIZAN DANAS PARTIZAN IZ 1980 I NEKE I DAL KIJEV DANAS ONO STO BIO A NI LONDON NEMA TACERKU MARGARET …AL AKO NJEMCI PODRZE VUCELICA JER LONDON KROZ VALJEVO ORGANIZOVANO MERCEDESU NE DA NAJKVALITETNIJI EVROPSKI LITIJUM …IAKO IM UZO PRIVREDE VELIKI DEO I SEVERNI TOK …TAKO DA BORBA BERLINA I LONDONA OKO LITIJUMA U SRBIJI ZA MERCEDES MOZE PRESUDNO UTICAT NA REZULTAT U REVANSU NA TERENU DOMACEM.