Кнежевић: Мики, да одемо на полиграф да видимо ко лаже од нас двојице – На кога запишти да поднесе оставку!
1 min read![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2023/06/o_1858653_1024.jpg)
Милан Кнежевић
,,Мики, пошто сте изгорели полиграф у ЦБ-у, а ти имаш везе у Њемачкој, да одемо у Висбаден на полиграф да видимо ко мени баје, а ко лаже од нас двојице. И да онај на кога запишти полиграф поднесе оставку на све функције? Је ли то поштено?“, написао је предсједник Демократске народне партије и посланик у Скупштини Црне Горе Милан Кнежевић на свом Инстаграм профилу.
Рекао си у присуству Андрије Мандића, Бранка Крвавца и мене, да ће Црна Гора бити уздржана уз образложење да желимо да се кандидујемо за несталну чланицу СБ УН, и да тако имамо изговор и за оне који су „за“, и за оне који су против Резолуције, додаје Кнежевић.
,,П.С. Ја сносим трошкове пута, пошто је До Квон у затвору, а Котрел је пукао 20 милиона на коцки прије неку ноћ.
П.С.С. А пошто волиш Карлеушине пјесме, замолићу је да ти да аутограм кад буде одржала концерт у Зети, ако будеш смио доћи од Северине.
Тик-так, тик-так…’‘, закључује Милан Кнежевић на свом Инстаграм профилу.
Подсјетимо, премијер Милојко Спајић кратко је прокоментарисао тврдње лидера Демократске народне партије Милана Кнежевића, да је Спајић њему и лидеру Нове српске демократије Андрији Мандићу, прије одласка у званичну посјету Њемачкој, обећао да ће Црна Гора бити уздржана на гласању о предлогу резолуције о геноциду у Сребреници, у Уједињеним нацијама.
„Ко ти то баје?“, написао је Спајић на Иксу.
Тако гласи назив пјесме Јелене Карлеуше, која је, уз Кнежевића, била гошћа емисије „Ћирилица“ на ТВ Хаппy, у којој су били и предсједник Србије Александар Вучић, министар унутрашњих послова те земље Ивица Дачић и уредник „Информера“ Драган Вучићевић.
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-b923b1b69720421610be1c8886d9aa3e5785fb2405d1260129ec99b6cc5feec9_a42cea59ea42f009-1024x105-1.png)
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2020/11/IN4S-Viber-komjuniti-300h50-a.jpg)
![](https://www.in4s.net/wp-content/uploads/2020/11/IN4S-Telegram-komjuniti-300h50-a.jpg)
Kneževiću, ne za(jeba)majavajte više ovaj narod. Mickej je lagao i bio lažov prije nego ste ga glasali za predsjednika vlade. Naime, on je lagao da nema državljanstvo države Srbije i da nema stan u Beogradu, iako ne znam zbog čega mu je trebalo da laže, ali to je pitanje za njega. Svjesno ste glasali za prevaranta predsjednika vlade, jednako kao što ste svojevremeno glasali za njegovog profesora i mentora u laganju Zdravka I Crnogorskog. Međutim, ni Vi ni Mandić nijeste naivni, glasali ste za Mickeja da bi i vi imali nekakve lične koristi i benefite.
Premijer države, makar i Bananistana, komentariše izjavu koalicionog partnera sa „ko ti to baje“!? Jajojko i nestalna članica SB OUN???? Sve luđe šta izlazi na svetlost dana! Mada, dosta više priča i izlazite iz vlade i sporazuma pa nek podržava ovu budalu ko god hoće (možda Lomi). Idite više na izbore i nek se rešava priča. Ovako je sve mudrosetovanje (mada ste vi u CG u tome nenadmašni).
…ако (јавно) лаже нека му је просто…ако му је први пут…
СЛОГА БИЋЕ ПОРАЗ ВРАГУ!!!
A zašto se tim povodom ne oglasi, da potvrdi ili demantuje, EFENDIJA MANDIĆ BEG?!?
Čini mi se da je na strani prevaranta SpaHića Singapurćanina. Zbog njega je i srušio vlast u Budvi, da bi interesnu grupu PES (kopiju DPS-a) doveo na vlast. Uz put, čisto da napomenem da se EFENDIJA MANDIĆ BEG distancirao od Mila Božovića!
Neka ti poligraf no rusi ovu vladu vidis li da Spajic radi sta mu je volja ne ferma ni tebe ni Mandica dva posto narod vam to nece oprostiti evo vam primjer Budve da niko nece sa vama gori ste od DPSa Knezevucu cuvas li ti fotelju Mandicevu ako nije tako otkazi povjerenje Spajicu i Milovicu i rusi vladu i na jesen ako Bog da novi izbori
Crna Gora nije viđela ništa ljigavije i nepismenije od Pljevaljskog seljačine Spajića i one ološi koju je dovuka sa sobom, milovića, krvavaca, milatovića, sretena karankaša i ostalijeh qraca palaca
To mu je na djeda
KO SA OVIM BIJEDNIM IZDAJNICIMA I LAZOVIMA MOŽE SARADJIVATI, STO PRIJE SRUŠITI VLADU TO BOLJE, IZBORI ĆE DATI ODGOVOR.
Ne širi temu Kneževiću , nego neka se u CG parlament izglasa Rezolucija o Jasenovcu kao što ste rekli !
Ada cijela Crna Gora zna da je para lažov. Teba uzet koji milion i onda adio, pravac Singapur.
Кнежевићу, па зар не видиш да “Спаја“ и “Манда“ играју дупли пас иза твојих леђа.
Ja bi se kladio da će Spajić prevariti Srbe ako prije rekonstrukcije vlade ne dođe do pada Vlade što bi bilo najbolje za Crnu goru da se riješimo ovih zamaskirani DPS lopova oko Spajić zajedno sa njim.
SPAJICU NEPISMEN SI I NE OBRAZOVAN AMAN KOGA TI CACKAS?
AJDE SOROSCICU , KURTONCICU AKO IMAS M..DA NA DEBTU SA CAREM NASIM MILANOM DA VIDI NAROD KOLIKO SI NESPOSOBAN …..
SRAM DA TE BUDE SPAYKE !!!!