ИН4С

ИН4С портал

Копитовић: Политичка нестабилност је заштитни знак ДПС-а

1 min read
"Ови избори су својеврстан референдум на коме Подгоричани бирају између супериорног програма који нуди коалиција ДФ-СНП 'Све за мој град!', и досадашње политике безнађа, незнања и сукоба коју намеће ДПС."

Изјава носиоца листе ДПС-а, Ивана Вуковића, да ‘опозиција Подгорицу види као средство да угрози политичку стабилност’ је покушај овога новопеченог ДПС-овца да личи на свог шефа, који и локалне изборе користи да се лажно представи као заштитник државе, у сталној параноичној потрази за непријатељима“, речено је данас из коалиције ДФ-СНП „Све за мој град!“

Вуковић је овим признао и да појма нема о проблемима и потребама грађана Подгорице, и да то питања покушава да ескивира бјежањем у сјенку Ђукановићевих фрустрација. Као што, уосталом, нема појма ни о политици, што је и сам демонстрирао. Наравно, он нема ‘капацитете’ да се по политичким манипулацијама и нонсенсима примакне чак ни једном Мишку Вуковићу, а камоли мајстору неистина и подвала Милу Ђукановићу„, казао је данас кандидат за одборника ове коалиције Иван Копитовић.

Он је навео да је политичка нестабилност ‘заштитни знак’ оних који у сарадњи са организованим криминалним групама владају Црном Гором, а то је ДПС.

„Можда је Вуковић преспавао претходне године изучавајући евроатлантске интеграције и ‘неутралност’ Белгије, али ми смо ту да га подсјетимо на све што је заборавио или је преспавао“, навео је Копитовић.

„Такође, констатујемо да Иван Вуковић није довољно добар глумац да замаскира стварну сврху свог изненадног политичког ангажмана – он је изнуђено рјешење ДПС-а, које је, између многих пиона, силом наметнуо Мило Ђукановић како би понизио два сукобљена клана у општинском одбору те партије у Главном граду“, рекао је он.

Само се постављало питање, навео је, „када ће се Вуковић показати као неуспио експеримент, а то се десило одмах на старту кампање ДПС-а, пошто он није постављен за носиоца листе због Подгорице и неких квалитета, већ као средство за обрачуне у тој странци, што ће грађани свакако имати у виду“.

„Ови избори су својеврстан референдум на коме Подгоричани бирају између супериорног програма који нуди коалиција ДФ-СНП ‘Све за мој град!’, и досадашње политике безнађа, незнања и сукоба коју намеће ДПС„, пише у саопштењу.

Грађани бирају између друге гимназије, градске болнице, квалитетног градског саобраћаја, тргова и паркова у сваком градском насељу, и осталих понуда коалиције ‘Све за мој град!’ и онога што годинама гледамо од стране ДПС-а- притисака, уцјена и понижавања запослених као што смо видјели приликом обиласка ватрогасне службе“, закључено је у саопштењу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy