ИН4С

ИН4С портал

Криминалци, срам вас било, баш сте вулгарни

Другим ријечима, само мало загребите иза те псовке, пријетње или морбидне карикатуре, наћи ћете мрачне режимске агенте – дилере дроге, трговце личним картама и дипломама и незасите узурпаторе народне имовине.

Ђукановић-Братић

Пише: Желидраг Никчевић

Мој друг Ранко Рајковић имао је одличну идеју – у вријеме кад су Ђукановићеви мрачни агенти тек почињали своје каријере, пласирајући најцрње клевете и заклањајући се иза слободе говора. Као и данас.

Њих треба оптужити, наравно, али не за ПОСЛЕДЊИ деликт, који се заиста налази у сфери јавног (не)морала, па га је тешко кривично процесуирати – него за ПРЕТПОСЛЕДЊИ, јер је тај сасвим сигурно у сфери ноторног КРИМИНАЛА, режимски организованог.

Другим ријечима, само мало загребите иза те псовке, пријетње или морбидне карикатуре, наћи ћете мрачне режимске агенте – дилере дроге, трговце личним картама и дипломама и незасите узурпаторе народне имовине.

То ПРЕТПОСЛЕДЊЕ нова власт мора да утврди и санкционише, а не да се бесконачно згражава и пружа подршку, све мудрујући о деликатној слободи говора и изражавања.

(преузето са Фејсбука)

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Криминалци, срам вас било, баш сте вулгарни

  1. Naravno da samo naivni misle da je ovu ogavnu karikaturu i prateci tekst smislio neki usamljeni manijak. Ovo je vjerovatno djelo nekog profesionalca ali u organizaciji ANB. Bivsi rezim ne miruje, podmece i sveti se novoj vlasti na sve nacine. Posebno jer mu ovi to dopustaju i omogucavju svojim nesposobnim i kilavim vladanjem.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy