ИН4С

ИН4С портал

Kривична пријава против малољетника због шумских крађа у Беранама

Фото: Слика екрана/РТНК

Службеници криминалистичке полиције Одјељења безбједности Беране су расвијетлили кривично дјело шумска крађа, почињено двије недјеље раније, на штету Управе за шуме, и идентификовали малољетника старог 17 година који је осумњичен да је починило ово кривично дјело.

– Сумња се да је ово лице, 06.02.2025. године, у мјесту Грачаница – Општина Андријевица, извршило сјечу тринаест кубика чамове шуме, која се налази у власништву Управе за шуме. Он је један дио посјечене грађе, како се сумња, продао другом лицу, док је остатак грађе пронађен испред његове куће – казали су из Управе полиције.

Против њега је Основном државном тужилаштву у Беранама, у редовном поступку, поднијет посебан извјештај, као допуна кривичне пријаве претходно поднијете по непознатом извршиоцу, због сумње да починио наведено кривично дјело.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy