ИН4С

ИН4С портал

Кривичне пријаве против 33 особе због дешавања у Шавнику

Фото: Илустрација ИН4С

Основно државно тужилаштво у Пљевљима је Управи полиције наложило подношење кривичних пријава против 29 особа због нарушавања изборног процеса у Шавнику, три особе због напада на службено лице и против једне особе због угрожавање сигурности.

У Шавнику је четири викенда узастопно организовано гласање за избор одборнка у локалном парламенту, а због прекида гласања, грађани ће и наредне недеље гласати на два бирачка мјеста.

Такође, како су саопштили, у Основном државном тужиластву у Пљевљима у току је извиђај у предмету формираном у вези са промјеном мјеста пребивалишта у Шавник ради утврђивања да ли у радњама било ког лица има елемената бића кривичног дјела за које се гони по службеној дужности.

„У свим случајевима у којима су до овог момента тужиластву достављене кривичне пријаве и формирани предмети предузимају се радње у извиђају“, казали су из пљеваљског тужилаштва.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Кривичне пријаве против 33 особе због дешавања у Шавнику

  1. Poslanik OKGDRPS Mitrović prca žene svojim članovima a ovi mu pale auta каже:

    Mrvaljević je u biračkom odboru u Kruševicama. Živi i Kočanima kod Nikšića, vođa je komita u Kočanima i bio je direktor škole u Župe nikšićkoj. Još jedan bivši direktor škole, Momir Mijović, skoro 20 godina je bio direktor OKGDRPS Nikšića i lupežao je u školi na Vidrovanu pa zbog mnogobrojnih žalbi mafija ga je prebacila za direktora škole na Vilusima. Vodi OKGDRPS u Ćemencima a za koliko para se preselio u Šavnik, znaju u OKGDRPS.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy