ИН4С

ИН4С портал

Милатовић разговарао са митрополитом Јоаникијем о наталитету

1 min read

Митрополит Јоаникије и Јаков Милатовић

Министар економског развоја Јаков Милатовић састао се данас са митрополитом црногорско-приморским Јоаникијем и представио му мјере које ће Влада у техничком мандату предузети у циљу унапрјеђења наталитета.

Како је навео министар, Црна Гора се већ дуги низ година суочава са демографским проблемима.

“Вечерас сам разговарао са митрополитом црногорско-приморским на ову тему и предочио му додатне мјере које ће Влада предузети у циљу унапредјења наталитета. Вјерске заједнице су нам снажни партнери на овом путу”, објавио је Милатовић на Твитеру.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

8 thoughts on “Милатовић разговарао са митрополитом Јоаникијем о наталитету

  1. Митрополит Амфилохије би знао да те лупи по носу, Милатовићу, да си пред њим рекао да је Српска Православна Црква вјерска заједница, а ови данас… Народе, не дај се преварити ни кад те људи којима смо некад вјеровали на то навлаче.

    22
    5
    1. Милатовић је са Спајићем и кривим мирашев 1/1.
      Он је члан вјерске заједнице
      Глибов NVО сектора.

      9
      4
  2. Muka nasla naseg dobrog mitropolita, ovi bjednici politicari, salijecu oko njega, dako bi, dobili koji politicki poen, da zloupotrebljavajuci, taj kurtoazni susret sa mitropolitom, unovce u smisli prikupljanja glasova, kod neznavenog, i postenog naroda. Sve je ovo, tako tuzno i jadno, ali neka ide na cast, ovim jadovima, koji su obicni strani sluganjci.Vase preosvestenstvo, nadam se, da su vam vjernici, i posteni narod, ono sto je svetoj crkvi na prvom mjestu, nemojte razocarati postenu hriscansku sirotinju.Postovani mitropolite, pozovite vjerno stado, na jutarnju liturgiju, manite se sastanaka, sa politickim profiterima.Svevisnji sve vidi.

    26
    9
    1. Mnogi SVETITELJI SPC OD KOJIH NAJVISE IZ CG SU JASAN ODGOVOR DALI O EVROPI PLUS VUKASIN IZ KLEPACA TE DUHOVNI OTAC DJEDE AVA JUSTIN CELIJSKI PA I VLADIKA NIKOLAJ VLADIKE MNOGE I SVESTENSTVO MNOGO KOJE ZRTVA ONIH ISTIH KOJI NEVIDE MNOGE ETNICKI CISTE TERITORIJE BIVSE SFRJ OD SREDNJEG VEKA EVO DO EVROPE SAD.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy