Милинко Газдић саслушан у полицији због тога што се обријао и ошишао?! – Поступак пљеваљске полиције постао „регионални хит“
1 min read
Грађанин Милинко Газдић саслушан је данас у пљеваљској полицији на „околности сакупљања грађана испред храма Св. Великомученика Георгија на Гукама 4. децембра прије полицијског сата“.
На саслушању Газдић је изјавио да је у децембру мјесецу прошле године поводом изгласавања Закона о слободи вјероисповијести одржана је протестна блокада путног правца Пљевља – Жабљак на мосту Тара и тада је рекао на мосту да је крај режима Мила Ђукановића и ДПС-а који ће се десити у 2020. години и када дефинитивно дође до смјене власти, да ће обријати браду и ошишати се.
„Пошто је 4.12.2020. дефинитивно послата са политичке сцене власт ДПС-а а изгласана прва демократска Влада на челу са господином Кривокапићем, ја у том тренутку први пут после 30 година доживио слободу, одлучио сам да обријем браду и да се ошишам испред храма Св. Великомученика Георгија. Нијесам знао да власти и преосталом дијелу власти ДПС-а и Мила Ђукановића треба да се обратим за одобрење шишања и бријање браде. Могу само да претпоставим шта би ми се десило да је побиједио ДПС, закључио је Газдић и додао да њему није познато откуд народ ту, пошто није обавјештавао народ о чину шишања и бријања„, нагласио је Газдић.
Милинко Газдић је рекао и да се увијек трудио да испоштује мјере такозваног НКТ-а, за ког сматра да је изгубио легитимитет након скупова комитских покрета, на којима су учествовали и високи државни функционери, јавља ПВ Свитање.

Газдић је иначе у вечерњим часовима 4. децембра, након избора прве демократске Владе у историји Црне Горе, испунио обећање дато прије скоро годину дана и слободу коју је тада најавио обиљежио на начин што се ошишао и обријао браду, по чему су га иначе препознавали не само Пљевљаци већ и широка јавност, као политичара, посланика, друштвеног активисту, црквеног човјека…
Прочитајте још:
Након сусрета са Абазовићем: Вељовић „испарава“ са функције директора Управе полиције

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Ispravno je policija postupila,mozda je ovim privodjenjem sprijecila drzavni udar. Sumnjivo je to sisat kosu i bradu koju si nosio 30 godina, to je direktni akt protiv drzave i njene samostalnosti nezavisnosti i njegovih evroatlanskih integracija. Ovome oduzet drzavljanstvo protjerat ga iz zemlje i proglasiti ga za personu non grata.
Ovog Mitrovica pod hitno kuci poslati neka sisa ovce
Prije svega jedan veliki gospodin a isto tako i veliki Srbin.Pojedini Pljevljaci nisu svjesni koga imaju.
Gradjanine Gazdicu….
SISAJ Brate kako Hoces….
Ko Ih Sisa?….
IZGUBISE…. IZGUBISE….
Зло им кад браду носиш – четник си, још више кад је скинеш – ко ли си сад?! Имате илија чворовића на буљуке па провјерите. Овај Газдић мора да нешта смјера. Ни бријање више није безазлено!
Ајмо начелници, шта се чека?
Ne mozes se ti Gazdicu sisat i brijat kad ti oces, neznaven si ti, to sto je pao milo , to ne znaci dace ovaj nas katunjanin tolerisat anarhiju vas sjevernjaka. Dok je Montenegra nej te ga vi proj.
hahaha, dobar cinizam, mnogi ga nijesu prepoznali pa ti nalupali munuse Slobodo.
Komedija nad komedijama.