ИН4С

ИН4С портал

Најслађе су победе у последњој секунди: Јокић одличан на „домаћем терену“ у Чикагу

1 min read
NBA, Jokić

Сјајна партија српског репрезентативца

NBA, Jokić
Сјајне партије српских репрезентативаца

Денвер Нагетси су играли у гостима, али Никола Јокић је био на домаћем терену.

Као и увек када дође у Чикаго, на трибинама је био значајан број навијача са српским заставама и дресовима Денвера са бројем 15.

Нагетси су синоћ победили Чикаго Булсе са 108:107 после продужетка, до чега је довела више него узбудљива завршница.

Никола Јокић је одиграо сјајно продужетак у ком је постигао осам поена, а при поену предности за Булсе имао је и шут за победу.

Лопта се одбила од обруча, а Пол Милсап је успео на 0,1 секунду до краја из одбојке да је убаци у кош и тако донесе Денверу још једну победу за укупан скор 6-1 на почетку ове НБА сезоне.

Јокић је утакмицу завршио са 22 поена (9/20 шут из игре), уз 12 скокова, 9 асистенција, 2 украдене лопте, 3 блокаде и 6 изгубљених лопти. Једна асистенција му је недостајала за трипл-дабл, а најважније поене и додавања је остваривао у тренуцима када се ломио меч и када је Денвер сустизао предност Булса.

Милсап је постигао 19, Гери Херис 16, а Џамал Мареј 12 поена.

Најбољи у Булсима је био Зек Лавин са 28 поена (11/24 из игре), 5 скокова и 7 асистенција, а запажен је био и руки Вендел Картер са 25 поена.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy