ИН4С

ИН4С портал

Нова љевица: Сви да се ујединимо и заједнички ослободимо народ од криминалаца

ГП Нова љевица подржава грађанске протесте и даће свој пуни допринос њиховом омасовљавању и успјешној реализацији, која ће резултирати испуњавању постављених циљева и захтјева, наводи се у саопштењу које потписује Саша Мијовић, предсједник грађанског покрета Нова Љевица

ГП Нова Љевица

ГП Нова љевица подржава грађанске протесте и даће свој пуни допринос њиховом омасовљавању и успјешној реализацији, која ће резултирати испуњавању постављених циљева и захтјева, наводи се у саопштењу које потписује Саша Мијовић, предсједник грађанског покрета Нова Љевица.

Чланови и активисти Покрета су, каже Мијовић, већ увелико ангажовани на промоцији и анимирању грађана како би, додаје он, протест добио замах и масовност која је потребна да покрене толико жељене промјене.

Он позива све симпатизере Нове Љевице и грађане да се, у суботу, у 18ч. испред тужилаштва придруже протесту грађана “Одупри се – 97000“.

Као што смо већ раније саопштавали истичемо да је након 30 година пљачке, криминала, уништавања државе и грађана дошао тренутак за смјену ове власти, ослобођење народа од криминалаца, модерних робовласника и харачлија“, наводе из овог покрета.

Они сматрају да све опозиционе партије, покрети, групе, појединци и слободни грађани треба да се уједине и заједнички крену у ослобађање државе јер, додају они, једино заједнички је то могуће урадити.

Из Нове Љевице тврде да опозиционе партије прије свих имају највећу одговорност и обавезу да сву своју инфраструктуру ставе у службу успјеха протеста, обезбјеђивањем неопходне логистике и помоћи која је потребна. Своје несугласице, кажу они, морају оставити по страни и ујединити се око општег интереса, интереса свих грађана и смјене овог режима.

Мијовић очекује да се у будућем периоду захтјеви организатора протеста прошире и обухвате тражење оставки руководиоца свих институција које су, истичу они, кључне за одржавање корумпираног система.

ГП Нова љевица жели демонтажу комплетног криминалног система а не само поједначних њихових дјелова или појединаца из њих. У том циљу се надамо да нико неће злоупотријебити ово народно незадовољство и бунт и искористити их за своје партикуларне интересе, а који би опет били на штету грађана“, закључио је он.

 

Прочитајте још:

 

СНП: Доста је било, протестима да спасимо Црну Гору

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

4 thoughts on “Нова љевица: Сви да се ујединимо и заједнички ослободимо народ од криминалаца

  1. Bravo Nova ljevica. Što više ljudi okupite. Sve one čija je mladost propala pod rukom ovog režima i njihove porodice. Svi na ulicu

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy