ИН4С

ИН4С портал

Перовић: ДСС најоштрије осуђује скрнављење Храма Св. Николе и вријеђање супруге которског пароха

1 min read
Сада је више него очигледно, каже она, да онај ко се као узор и политички идеолог налази на челу партије, коју представља которски спортски подмладак по имену Данило Аџић, Милош Банићевић и Филип Кривокапић, нема чиме дичити.
dragica perović

Драгица Перовић

Демократска српска странка са гнушањем најоштрије осуђује најновије и најприземније скрнављење Храма Св. Николе, као и вријеђање супруге которског пароха, нашег оца Немање Кривокапића, баш на Васкрс, највећи хришћански празник.

„Невиђени вандализам почињен од стране которских младића у алкохолисаном стању најбоље говори гдје смо као друштво дошли и какво смо дно дотакли?! Без претензија да неког осуђујемо прије званичног става надлежних органа, не можемо остати имуни на најновије понашање удружених хулигана. Стога, ако је судити по оној народној да пијан ради оно што тријезан мисли, много је. Много је да се у Котору граду културе и завидног цивилизацијског живота дешавају инциденти попут уринирања по храму! Много је да то раде младићи спортисти препознатљиве политичке оријентације, од којих је један и конзумент одборничког мандата локалног парламента и то за вријеме полицијског часа„, казала је предсједница ДСС Драгица Перовић.

Сада је више него очигледно, каже она, да онај ко се као узор и политички идеолог налази на челу партије, коју представља которски спортски подмладак по имену Данило Аџић, Милош Банићевић и Филип Кривокапић, нема чиме дичити.

„У најмању руку за очекивати је да се макар у њихово име извини Котору, которској јавности, госпођи Ивани, супрузи нашег пароха Немање Кривокапића, потомка блаженопочившег оца Мома Кривокапића. Иначе, НЕМА КОМПРОМИСА“, нагласила је она.

За Демократску српску странку то је најмање што Мило Ђукановић, предсједник партије и државе треба да уради, и да смири тензије умјесто што их из недјеље у недјељу „храбри“ и подгријава прећутним подржавањем патриотских ауто колона?!

„У супротном, актуелно уринирање по храму и вулгарно вријеђање попадије Кривокапић, је de facto и dе iure директна последица његовог нечињења“, закључила је Перовић.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Перовић: ДСС најоштрије осуђује скрнављење Храма Св. Николе и вријеђање супруге которског пароха

  1. Kako su nastajale hrvatske ustase ? Upravo ovako kako nastaju crnogorske ustase zadnjih 20 godina. Svake godina u CG stasa nova generacija zatrovana antisrpstvom kroz medije i skolski program. Srbi iz CG zapamtite-nema veceg ustase i dusmanina od bivseg Srbina (jer on mora cineci zlo Srbima da se dokaze da nije Srbin )… Mislim da ce se za 40-50 godina a mozda i prije voditi rat izmedju Srba i Montenegro ustasa sa krvlju do koljena. Srbija i rasrbljeni Montenegrini sve su dalje jedni od drugih. U Srbiji i CG je rodjeno vec 15 generacija koje nemaju pojma da su narod Srbije i CG nekad bili jedno. Oni samo znaju za mrznju o kojoj citaju svaki dan. Uvijek nakon sijanja mrznje dodje ratna zetva. Uz to CG ima problem jer na njenu teritoriju vrebaju Albanija Hrvatska Muslimani Italija… Montenegrini nisu ni svijesni da rade u korist svoje stete.

  2. Vraća se 1946.godina kad su komunisti u crkve utjerivali stoku i pretvarali ih u javne wc e. Žalosno je što se od cijele Evrope to samo u crnoj gori dozvoljava, mladi fašisti, mrzitelji crkve svojih đedova i svoje istorije.

    12

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy