ИН4С

ИН4С портал

Плав: Пљачкаши убили старицу, њен супруг тешко повријеђен

1 min read
У плавском селу Брезојевица убијена је Гордана Дашић (84) док је њен супруг Вук Дашић (82) задобио повреде.

У плавском селу Брезојевица убијена је Гордана Дашић (84) док је њен супруг Вук Дашић (82) задобио повреде.

Kућа старијег брачног пара нашла се касно синоћ на мети провалника, који су старицу Гордану убили гушењем, док је њен супруг Вук задобио тешке повреде, такође од гушење, и пребачен је у беранску болницу.

Разбојници су у кућу ушли на силу, проваљивањем врата, и очигледно тражили новац и друге драгоцјености.

Вјерује се и да их је било више, и да су једни претресали кући, док су други на свиреп начин мучили и убили Горадану и покушали да убију и њеног супруга.

Како је саопштено из Управе полиције Вук Дашић је јутрос око 3 сата пријавио Дежурној служби ОБ Плав да су непознате особе упале у његову кућу, те да су физички насрнуле на њега и супругу, усљед чега је он задобио повреде, а његова супруга преминула.

„На лице мјеста су одмах упућени полицијски службеници који су затекли В.Д. са повредама и беживотно тијело Г.Д. О догађају је обавијештен надлежни државни тужилац у Вишем државном тужилаштву у Бијелом Пољу. На лицу мјеста се врши увиђај. Предузимају се све потребне активности ради расвјетљавања околности догађаја и утврђивања чињеница у вези наступања смрти Г.Д. и поврјеђивања В.Д.“, саопштено је из полиције.

Дашићи су живјели сами у кући удаљеној само педесет метара од регионалног пута Плав – Гусиње, у близини ресторана „Аква парк“.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

4 thoughts on “Плав: Пљачкаши убили старицу, њен супруг тешко повријеђен

  1. Главно је доћи до пара, па макар и до неке сиће, а оћеш ли при том кога оставити без живота је небитно.
    Чињеница да од оваквих ствари не презају неки међу нама, али ово је дјело мунџија.

    1. Wow, Katolicki!
      S takvom „istinom“ (covjece, izblamira se! Ko te vise moze shvatiti za ozbiljno?!) te nece birati ni u Mjesnu Zajednicu. Jer, barem jedan od dvojice uhapsenih je batinas DF-a.
      Citiram: “Po operativnoj evidenciji UP M.Š je redar DF-a i bio je prisutan na svim protestnim skupovima koje je ta partija organizovala”

      1. Ја се политиком не бавим, па ни на нивоу мјесне заједнице. Ако оперативна сазнања тако кажу, онда до даљњег не искључујем намјештаљку.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy