ИН4С

ИН4С портал

Притисци не престају: Амбасадор САД позвао Србију да уведе санкције Русији

1 min read

Кристофер Хил (Фото: ZUMA PRESS, GUO YINA / PROFIMEDIA)

Амбасадор Сједињених Америчких Држава у Београду Кристофер Хил изјавио је да Србија треба да уради оно што је у њеном интересу и да се придружи санкцијама Русији.

– ,,Злу се треба супротставити, а Европска унија то ради“- рекао је Хил на Генералној скупштини Америчке привредне коморе у Србији.

Претходно је амбасадор рекао да Србија треба да има јасну позицију када је у питању специјална операција.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

6 thoughts on “Притисци не престају: Амбасадор САД позвао Србију да уведе санкције Русији

  1. I ja sam da se uvedu sankcije Rusiji ali pod uslovom da Amerikanci plate ratnu ostetu i vrate otetu teritoriju Srbije poznatu kao Kosovo i Metohija.

    2
    1
  2. Srbija ambasadoru von Bergu odpozdravlja:
    Naše iskreno saučešće. Letalni ishod vašeg Holivuda kao i raznih kalvarija, odavno nas drže budnima.
    Sa dubokim žaljenjem vas posmatramo. Nećete doživeti apokalipsu na ovoj geografiji. Armagedon vam je izvestan, vratiće vas kroz pesak mnogo dublje, da Neba ne vidite nikada više.

  3. само Срби могу да удахну живот ткз нато држави и дају грађевинску дозволу Бондстилу
    уводити санкције Русији је исто као и да се 1944 учлањујемо у 3 рајх
    Сађански утицај ће нестати из Европе током следеће године, што због руских антибиотика, што због почетка борбе са Кином
    када Русија изађе на Дунав, Бондстил чека рушење због нелегалне градње

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy