Прва слика Аммара Моштрокола- Бојана Томовића после покушаја самоубиства: Најгоре је прошло
1 min read
Аммар Моштрокол, екс Бојан Томовић
Црногорски певач Аммар Моштрокол, који је прије него ли је промјенио вјеру и прешао у Ислам, био Бојан Томовић покушао је да изврши самоубиство прије неколико дана, тако што је прогутао превелику дозу таблета.
Срећом, полиција је на вријеме пронашла пјевача, након позива комшија, преноси Курир.
Томовић је, ипак, после инцидента остао у критичном стању, у полу-коми, а сада је на његовом профилу осванула и фотографија на којој се види како лежи у болници, прикључен на инфузију.

– Драги моји, најгоре је прошло, тако да нема предаје, само напред – пише у статусу уз ову узнемирујућу слику.

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Kakvi nemilosrdni krvozedni komentari . Drudtvo je zadojeno mrznjom . Ko su ovi ljudi sto pisu ove komentare? Imaju li djecu, bracu, prijatje komsije ? Dako se ugusite u sopstvenoj mrznji nesoji . Piiii
Pa on je tipicna budala, oce da baci paznju na sebe
Наш брат кренуо код Алаха и спотакао се .Тако је то кад напушти вјеру предака ((((
Zanemarićemo tvoje tursko porijeklo, nego nam reči koja je tvoja vjera predaka?
e nikad se ne budio dabogda.ti si ono gov sto je lajalo za svetim Petrom Cetinjskim ti si onaj koni se usudio da javno kazes da njegove svete mosti treba baciti na smetliste.e crno Cetinje ko mu je sve stanovnik.
Ovaj se odluciti ne moze. Hoce li da se ubije ili da zivi? Bolest
Almire sledeci put konopche i o neku betonsku gredu ne o drvo jerbo moze da pukne grana.
Nemo da si chkapi ponovo sa tableticama.
Pa dajte prestanite objavlhivati o ovom bolesniku ,bolest je svacija!