ИН4С

ИН4С портал

Радичевић: Бошњак и Медојевићев ПзП саботирају договор у Подгорици, како би пошли са ДПС-ом

1 min read
Bošnjak

Бранка Бошњак

„Иако је Покрет за промјене (ПзП) на задњим парламентарним изборима освојио око 300 гласова у Подгорици, што није довољно ни за петину једног мандата, потпредсједница те ванпарламентарне партије не престаје да дијели лекције и изврће тезе. Јасно је да Бранка Бошњак и Медојевићев ПзП саботирају договор у Подгорици, како би пошли са ДПС-ом, што им не би био први пут“, саопштио је одборник Покрета Европа сад у Скупштини Подгорице Бранислав Радичевић.

Према његовим ријечима, Покрет за промјене (ПзП) се нада да ће преко Подгорице изазвати кризу и на државном нивоу да би кроз ванредне парламентарне изборе вратили парламентарни статус у коалицији са оним актерима које истовремено оптужују за шверц цигарета.

„Уколико је ПЕС чекао мјесецима да добије писани предлог захтјева од бивших колега и још га није добио, јасно је да један дио конституената власти у Главном граду не жели договор. Јако је важно да грађани региструју ко жели договор и стабилност, а ко жели изговоре, дестабилизацију и сарадњу са ДПС-ом“, закључио је Радичевић.

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Радичевић: Бошњак и Медојевићев ПзП саботирају договор у Подгорици, како би пошли са ДПС-ом

  1. Dobro je da Bošnjak više ne moramo gledati sa skupštinskih prijenosa , ali nedavno je gostovala u studiju RTCG pa sam prebaćio na neki drugi kanal .

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy