ИН4С

ИН4С портал

Ракочевић: Редари ДФ не могу угрозити „државу“ Црну Гору (ВИДЕО)

Декан Правног факултета у Подгорици, криминолог Велимир Ракочевић, казао је да редарска служба Демократског фронта (ДФ) која броји 500 чланова не може озбиљније угрозити безбједност „државе“.

„Мислим да ова или било која друга редарска служба не може озбиљније угрозити безбједност државе. Полиција и Агенција за националну безбједност (АНБ) су много моћније од било које приватне сигурносне службе – рекао је Ракочевић за Портал Аналитика.

Шира јавност је за законски спорну редарску службу Демократског фронта сазнала први пут 25. јануара ове године, када је портал ИН4С објавио видео у којем је приказана униформисана група од неколико стотина постројених мушкараца, који одлазе на задатак испред зграде црногорског парламента.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

5 thoughts on “Ракочевић: Редари ДФ не могу угрозити „државу“ Црну Гору (ВИДЕО)

  1. Трагикомичније групе људи нијесу моје очи гледале.. Имате по 30-40 година момци, а још се играте рата..

    1. Душе,
      неки се одраслији клипани играју државе и закона, а то је опасније!

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy