ИН4С

ИН4С портал

Скупштина: Живковић избачен из сале

Председавајући Скупштине Србије Игор Бечић изрекао је три опомене посланику НС Зорану Живковићу због „уличарског понашања“ и наложио да се удаљи.

zoran-zivkovic

Бечић је позвао скупштинско обезбеђење да Живковића избаци из сале.

Бечић је изрекао и петоминутну паузу, док обезбеђење није ушло у салу, након чега је Живковић напустио седницу Скупштине Србије.

На данашњој седцници посланици расправљају о предлогу буџета за 2015.

Премијер Александар Вучић позвао је посланике да усвоје „ребаланс ребаланса“ буџета, који је последица вишка пара него што је то ребалансом било предвиђено.

Вучић је, учествујући у расправи, поручио посланицима ДС да су „најобичније кукавице, и у расправи и у политици, јер нису имали храбрости да спроведу тешке реформе“.

Живковић: Стоко једна

Председавајући Игор Бечић је Зорану Живковићу који је тражио реплику рекао да „својим уличарским речником није заслужио реч“.

igor-becic

 

Живковић је узвратио са:

,,Стоко једна“

Бечић је потом Живковићу изрекао трећу опомену и меру удаљења. Потом је прекинуо седницу и замолио обезбеђење да „поступи по изреченим опоменама“. Живковић је потом сам напустио салу.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *