ИН4С

ИН4С портал

Слијепчевић: Да ли се помјерила длака на глави министра Пажина док је онако непристојно Цркви нудио омчу око врата?

1 min read
Је ли се зацрвењела глава Милутину Симовићу док нас гађа затвореним кафанама и забраном музицирања, значи - гладним устима, а Владин трећи пакет мјера помоћи иде у џепове његових другара?

Душан Слијепчевић

Пише: Душан Слијепчевић

Је ли макар мало срамота вечерас Кенана Храповића док продужава мјере НКТ Подгорици, а ћерку му фотографишу како крши све мјере прописане?

Је ли се зацрвењела глава Милутину Симовићу док нас гађа затвореним кафанама и забраном музицирања, значи – гладним устима, а Владин трећи пакет мјера помоћи иде у џепове његових другара?

Утрну ли фаца Душку Марковићу од вјештачког церекања док нам је презентована информација да смо спичкали све што смо задужили били за аутопут? И преко 155 милиона за Монтенегро ерлајнс…

Сигуран сам да је Мевлудин Нухоџић после онолике лапрдоломије о професионалности полиције док разбија народ Подгорице, Будве, Пљеваља… узео телефон да назове сина који није ни васпитну уз уши добио за вандализам на утакмици Будућност-Звезда?

Да не заборавимо и министра спољног/иностраног/вањског, чији службеници би жељели да пале и жаре вјернике по Црној Гори, а који без имало образа спрема делегацију срамоте на прославу „Олује“… За њега немам питање стиди ли се.

А Пеђа Бошковић је утјеху нашао у резултатима нашег одбрамбеног система на табелама свјетским и регионалним – чврсто зачеље за НАТО пудлицу? Макар је имао пешкира и чаршава да брише сузно лице.

Да ли се помјерила длака на глави министра Пажина док је онако непристојно Цркви нудио омчу око врата? Демократских капацитета, без имало поштовања и у заносу доказивања за нови мандат?

И сад ће се наћи „политичари фрижидера“ да кажу како морамо да разговарамо о паризеру или 150 грама кулена – а 9 милиона, у свом овом пичвајзу од економије, одвојено је за нову зграду Монстата?!

Супер сте сви? Добро нам је овако?

(Аутор је шеф Медијског центра Уједињене Црне Горе)

 

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

8 thoughts on “Слијепчевић: Да ли се помјерила длака на глави министра Пажина док је онако непристојно Цркви нудио омчу око врата?

  1. ne mogu da shvatim sto radi becic abazovic jokovic knezevic medojevic radunovic i ostali sto se ceka sto ne podjete dolje u budvu i udjete u opstinu razbijte bagru i sto se samo laprda ukrali ovoliko ukrali onoliko n iko da kaze skim ce na lokalnom niti na drzavnom nivou ljudi moji prava katastrofa od ovoga nktea trazite pod hitno smjenu ovoga tijela sva opozicija a posebno presjednica sindikata doktora milena popovic samardzic isto ka u srniji jer im niko ne vjeruje niti u testove niti u respiratore niti o broju umrlih nitiod koje bolesti nepouzdani podaci nema baze podataka nepouzdani testovi ili lazni kasni se po 7,8 dana za rezultate sto cekate ljudi.

    46
    1
  2. Слијепчевићу кућо,алал вјера!

    Тако се са стилом ставља qрац усташама у стидна мјеста

    Оћу ли црн дочекат да вас неколицину писмених и паметних Срба видим за кормилом српског брода у НдЦГ док мигољимо међ историјском Сцилом и Харибдом.

    47
    3

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy