ИН4С

ИН4С портал

Специјални тужилац Живко Савовић поднио кривичну пријаву против Катнића због злоупотреба службеног положаја у више предмета

1 min read
Како сазнају, он је између осталог, поднио кривичну пријаву против Катнића и због злоупотреба у предмету “државни удар”.
Katnić

Миливоје Катнић

Специјални тужилац Живко Савовић поднио је кривичну пријаву против свог шефа ГСТ-а Миливоја Катнића због више злоупотреба службеног положаја, ексклузивно сазнаје БОРБА из више извора.

Како сазнају, он је између осталог, поднио кривичну пријаву против Катнића и због злоупотреба у предмету “државни удар”.

Пријава је предата у Врховно државно тужилаштво и већ се налази у раду.

Према сазнањима Борбе, у пријави се наводи да је Катнић, наводно, злоупотребљавао положај током поступања у више предмета из надлежности Специјалног тужилаштва.

Савовић је на функцији специјалног тужиоца коме је шеф Катнић од краја 2019. године.

(Борба)

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

28 thoughts on “Специјални тужилац Живко Савовић поднио кривичну пријаву против Катнића због злоупотреба службеног положаја у више предмета

  1. Ovo je samo pocetak otkrivanja svih koji su se ogrijesili o zakon.Nama ce faliti i sadnog luka,krompira da bi sadili svi koji trebaju u spuz,a pogotovu smo u deficitu sa smjestajnim kapacitetom u spuzu.

  2. И ја ћу поднијети кривичну пријаву против Миливоја Катњића и његове заменице због врло тешке злоупотребе положаја у важном предмету.

    18
    1
  3. Ko ce da odgovara zbog ovog Katnicevog kriminala?! Ko ce da plati sve odstete ovim ljudima, evo pet godina se sprdaju sa drzavom, izigravaju klovnove, opasavaju se Nobelom i sade luk kod Sukovica. KO CE OVO DA PLATI BITANGE JEDNE?!
    Sve ovo treba Mugosica, Pean i Mujoviceva sestrica da plate iz svog dzepa, Katnic i Cadjenovic iz Glosari, do kada mi da placamo njihov kriminal!? Pa nema dana kada ne izlaze nepocinstva ovih zlikovaca, ovo je UZAS!

    57
    1
  4. Ganjate racunovodje Atlas banke ko najvece kriminalce a nesmijete se primaci Kavcanima i Skaljarcima i Branu Micunovicu koji uzima reket za sve vase osumnjicene. Prvo njemu plate pa vama. A sve ide preko advokata Danila…Sram vas bilo. Izdajnici.

    48
    1
  5. Kako vas bre nije sramota. SDT isljedjuje 6 muslimana medicinskih sestara i tehnicara iz Plava oo naligu Ane Kolarevic jer nijesu htjeli da lazno svjedoce u kirist odbjeglig direktora Sase …koji joj je platio vise od milion eura ta navidno zastupanje bez tendera. Umjesto njih dvoje ta kirupciju sdt ganja sirotinju Plavsku …
    Treba vas ukinuti ta dobro Crne Gore. Sram vas i stid bilo dovijeka.

    50
  6. I nasilnike u pravosudju treba procesuirati. Sudija Aleksandar Stojanivic vise puta privodhen od strane pozornika Backa Miluca za tuce.. jednom.prebio i sudiju iz Cetinja koji je sanas advokat. Dovodio policiju svjefocima na sudjenju sa ih pritisne sa svjefoce. Sa Pazinom na intervenciju Ratka Knezevica oteo dvoje djece na granici. Unustio na stotine gradjana nepotpisanim.mjenicama u korist banaka…

    28
    1
  7. Ако се добро сећам део стихова из Османа Ивана Гундулића гласи:,,Коло среће се окреће; ко би горе, сад је доле; земљи сад припада…“

    69
    1
  8. Ako nema u zatvoru u Spuzu Gundulicevog Osmana obavezno im nabaviti. Davno sam im preporucio da procitaju, ali izgleda nijesu.

    79
        1. Мило – баба и његови разбојници су РЕТКО паметни и за себе и за своје…вријеме то сад показује….

          31
  9. Moramo stvoriti sistem u kojem niko nije IZNAD zakona i gdje svako ko krsi zakon moze biti uhapsen i procesuiran. SDT moze uhapsiti svakoga ali mora u redovnom sudstvu postojati mehanizam koji moze procesuirati SDT.
    Na taj nacine neki buduci sef drzave nece moci da kontrolise SDT jer ce ovi morati da rade po zakonu ili da odgovaraju zbog udruzivanja u OKG.

    105
    1
    1. Катнићев и механизам Стојанке Радовић и Бориса Савића у симбиози са Драганом Радоњићем и др. је следећи:ПОДМЕТАЊЕМ „ТРАГОВА КРИВИЧНОГ ДЕЛА“( најчешће виртуелни докази или фалсификати, лажни сведоци сарадници или на други начин) , ИЗАЗОВУ ПОКРЕТАЊЕ КРИВИЧНОГ ПОСТУПКА ЗБОГ КРИВИЧНОГ ДЕЛА ЗА КОЈЕ СЕ ГОНИ ПО СЛУЖБЕНОЈ ДУЖНОСТИ ПРОТИВ ЛИЦА ЗА КОЈЕ ЗНАЈУ ДА НИЈЕ ИЗВРШИЛАЦ ТОГ КРИВИЧНОГ ДЕЛА, АЛИ КОЈА СУ ИЗ НЕКИХ РАЗЛОГА И ЛИЧНИХ ОСОБИНА ( 23 држављана Р.Србије у афери државни удар, пуковник Алексић….) ТАРГЕТИРАНА ДА БУДУ ТАОЦИ И ЖРТВЕ. ЗАТИМ ТИМ ЛИЦИМА ОДРЕДИ ПОЛИЦИЈСКО ЗАДРЖАВАЊЕ У БЕТОЊЕРЦИ, ПА ПРИТВОР У ЗИКС-У ГДЕ ПРИМЕЊУЈЕ ПСИХОЛОШКЕ И СВАКЕ ДРУГЕ МЕТОДЕ НАУЧЕНЕ И ИСПРОБАНЕ У ФАШИСТИЧКИМ И КОМУНИСТИЧКИМ ЛОГОРИМА И ГУЛАЗИМА. ЖРТВА НЕМА МОГУЋНОСТ ДА АКТИВНО УЧЕСТВУЈЕ У ПОСТУПКУ ЈЕР СЕ У ТАКВИМ СЛУЧАЈЕВИМА НАЈЧЕШЋЕ АНГАЖУЈУ БРАНИОЦИ ПО СЛУЖБЕНОЈ ДУЖНОСТИ БЛИСКИ, КООПЕРАТИВНИ И ПОСЛУШНИ КАТНИЋУ. СЛАБИЈИ УБРЗО ПОПУСТЕ И ЧИНЕ СВЕ ШТО ИМА СЕ НАРЕДИ !

      93
      1
      1. Zdravo bila Branka, svaka ti cast, vise hrabrosti imas no svi junaci iz DPSa. Sad tuzbu pa naplati svaki minut, ako smo mogli Deripaski i olosi domacoj mozemo i sirotinji nasoj barem malo muku ublaziti.

        22
        1
      2. Чим се све распетља,тужбу против свих које сте набројали,најбоље сви удружено да их што дуже удаљимо из друштва,заслужили су!

        24

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy