ИН4С

ИН4С портал

Српски бели орлови шампиони Канаде

1 min read

Фудбалери Српских белих орлова (Serbian White Eagles) шампиони су Канаде након што су у финалу, после продужетка, савладали Хамилтон са 2:1, преноси Б92.

Звијезда утакмице је био Милош Шћепановић који је постигао одлучујући погодатак у додатних 30 минута. Хамилтон је водио са 1:0 после гола Домагоја Зубца у 14. минути, али је Лука Бојић у 59. минути донио изједначење Српским белим орловима, наводи Б92.

То је након 2008. године друга титула за екипу у којој је велика већина играча српског поријекла.

„Мислим да је физичка спрема имала утицај, али и одлучност мојих играча се исплатила. Играчи су заиста желели победу и успели су“, рекао је тренер екипе Урош Стаматовић.

Српски бели орлови су претходно, у четвртфиналу, савладали Торонто са 1:0, а истим резултатом у полуфиналу су били бољи од Украјине.

Подјелите текст путем:

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

1 thought on “Српски бели орлови шампиони Канаде

1. Браво за „Орлове“! Тај Домагој, који је играо против њих у финалу, чини ми се, вуче корене са подручја преко Купе и Коране?