ИН4С

ИН4С портал

Сухих: Излазимо на изборе у Подгорици да срушимо Мугошу

1 min read

lokalni-izbori-podgorici-jesen-slika-210198

Социјалдемократска партија СДП излази на локалне изборе у Подгорици за пар мјесеци да би срушила Миомира Мугошу и његову политичку корупцију и да коначно отворимо могућност његове “коалиције” са правосудним органима Црне Горе, рекао је ЦдМ-у шеф одборничког клуба СДП-а у Скупштини Главног града, Ђорђе Сухих.

У Социјалдемократској партији СДП сматрају да Миомир Мугоша неће имати могућност да се у наредном периоду представља као градоначелник Главног града.

“Човјек који је уз помоћ политичке корупције направио коалицију са онима који су највећи опоненти и самој идеји постојања црногорске државе, не може бити у коалицији са СДП-ом. СДП излази на локалне изборе за пар мјесеци да би срушио Мугошу и његову политичку корупцију и да, надамо се, коначно отворимо могућност његове “коалиције” са правосудним органима Црне Горе”, рекао је Сухих.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

1 thoughts on “Сухих: Излазимо на изборе у Подгорици да срушимо Мугошу

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy