Свачији слуга погубио „компас“ – Мило: Абазовић слуга великосрпства
1 min read
Мило Ђукановић, фото: Принтскрин
„Није ријеч о Давиду већ о брату Абазу, слуги великосрпства“, рекао је предсједник Црне Горе Мило Ђукановић новинарима у Будви након 2БС форума.
Он је то казао коментаришући изјаву премијера у техничком мандату Дритану Абазовићу који је реако да је “Ђукановић налетио на Давида“.
” Као и 2016. Тада је био слоган Ми или он. Прилицно глупаво срочен слогани знате епилог. Они су изгубили. Нико од њих више нема такву амбицију осим оног који је најмањи међу њима, најпретенциознији. Није ријеч о Давиду никаквом већ о брату Абазу слуги великосрпства. Лако ћемо изаћи на крај са тим изазовим”, поручио је Ђукановић.
Према његовим ријечим, ГП УРА и Дритан Абазовић добили су 2020. 5,5 одсто.
„Суочавамо се са нереалном амбицијом да се све полуге власти преузму у држави и злоупотребљавају у функцији његовог политичког обрачуна. То мора бити спријечено снагом институција и демократских и провевропских партија”, казао је он.
Ђукановић поручује да би било добро да се још кратко актуелни премијер пробуди из сна.
“Он је жртва три тешке заблуде. Прва, како се очекује абер од некога из Вашингтона ко ће почистити полотичку сцену Црне Горе и отворити му простор да буде велики колико је он замислио. Ти није озбиља политика већ Дизниленд. Казао сам више пута да се никада за мојих 30 година вршења власти није појавио нико ко би себи дао за право за ту врсту сугестије. Нема те сугестије ни заблуде”, истакао је Ђукановић.
Друга заблуда је, додао је он, о тези о ДПС као организованој криминалној групи.
“То је била теза која послужила за уједињење опозиције. Послужила је том циљу и дошло је до промјене владти 30. августа 2020. Ипак, данас након двије године видимо да нема лешева из ормара претходне власти, немамо оптужница против било ког појединца из извршне и парламентарне власти коју је представљала ДПС. Имамо само илузију од стране премијера да би то могла бити мантра која ће их одржавати у статусу политичке важности у Црној Гори. Данас двије године касније пред новим изазовом да установимо какве су се све незакоитости, неуставности, криминал и издаја догодили у ове двије године”, казао је Ђукановић.
Нагласио је да је увјерен да су у преувеличавању својих резултата у праву у само јерном -много ће се испоставити криминала и издаје током ове двије године него што је то било за 30 година владавине ДПС-а и него што ће се икада догодити током политичкој зивота ДПС-а.


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


Mila treba uhapsiti dok je na mjestu predsjednika,to bi bila najjaca poruka EU da se nesto ozbiljno posprema po CG. Sjetite se Sanadera .
Змијоглави ти си велико-мафијашчина.
Neće svi iz OKGDRPS u zatvor. Samo odabrani lopovi, Veso Prdež, Veka Glibulja, Verica Grožđica i ostale lopovčine OKGDRPS na čelu sa Prvom Bitangom.
Мило,то значи да ти нијеси велико Србин но мало Србин а Дритан велико Србин.Ђукаје да ти нијеси гледао преко пута у себе.
Dritan danas drzi predavanje na univerzitetu u Zenevi ,a ti u Splendidu svojim pajtosima i Brana Micunovica.Kako te nije stid da tako govoris ,posle tvoje materijalne i duhovne pohare koju si uvinio Crnoj Gori.Abazovic,iako sam,pokusava nesto dobro da uradi ,a bogami i tebe da pospremi tamo dje si odavno trebao da budes.
Знаш ти добро Ђукановићу,наставиш ли
злим путем,да ће нас 100.000 грађана Црне Гое посјетити твоје радно мјесто.
Да ти уручимо само један затјев;
Мииииичччччииииииисссссеееееееее…..!
Kako pljuje i svasta prica. Kaze niko nine osudjen, pa polako MDJ. Tvoji funkcioneri su na celnim pozicijama u CBCG, DRI, SUDSKOM SAVJETU, USTAVNOM SUDU. Pa samo bi budala ocekivala da ce oni protiv pajtosa. Oni sad pokusavaju da ocrne nove ali uzalud im je osipaju se. Nece posten narod da zivi u zabludi iako su ih ranije glasali samo neka zapamte ovi sto ih glasaju posten narod da je za vrijeme njihivo vrujedio 250e u Voli i 50e za glas. Ako oce da budu i dalje uz Dps nekq posjete mentalno
Najveći neradnik Crne Gore i jedini koji je neradom stekao bogatstvo, dao sebi za pravo da nekoga kritikuje.
Piiii
igra li šah ili prešao na sudoku
Zavisi koja igra je omiljena u Spuž-u…
Mnogo komentara negativnih Milo izjavljuje…i mnogo nelogičnih…i zašto onoliko rukama maše a glavom trese…Milo…pušti drogu , djavo je ponio…Dostojanstveno podnesi poraz i prihvati nadolazeće presude…Ne valja ti ta nervoza…može te srce opalit..
Što ćemo sve čuti narednih dana od ovog „reptila“..!?
Na veliko se prica, da ce Milasa uhapsit u narednih mjesec dana.Aj, da Bog da, da crna gora konacno progleda.
Milo Lopove
Milo, švercer za gazdu iz USA kaže nekome da je rob ili sluga. Nije Dritan samostalan ali ovaj ne sme da pisne od kokainaca.