ИН4С

ИН4С портал

Трамп: Џо Бајден мора да је луд или пати од последњег стадијума деменције!

1 min read

Трамп и Бајден

Превод: ИН4С

Бивши амерички предсједник Доналд Трамп одговорио је актуелном предјседнику САД-а, након што га је Џо  Бајден прогласио екстремистом. Трамп је истакао да је Џо Бајден луд. 

Прије тога, Бајден је, у обраћању нацији, рекао да његов претходник Трамп и присталице Трамповог покрета ,,Учинимо Америку поново великом (МАГА)“ представљају екстремизам који пријети Америци, пише Газета.ру.

Фото: Принтскрин Газета.ру

„Неко треба да објасни Џоу Бајдену шта значи наш покрет ,,Учинимо Америку поново великом (МАГА)“. Ако не жели да Америку поново учини великом, а судећи по његовим ријечима, дјелима и размишљањима, не жели, онда дефинитивно не би требало да представља САД!“, истакао је Трамп.

,,Бајден мора да је луд или пати од последњег стадијума деменције“, рекао је Трамп.

Раније је у Сједињеним Државама Бајден оптужен за „објављивање рата” половини становништва земље.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “Трамп: Џо Бајден мора да је луд или пати од последњег стадијума деменције!

  1. колико би становника поверило Бајдену да управља њиховим приватним новцем и инвестицијама ? колико верују да Републиканци претња а колико их верује да способно лице дало такву изјаву? Дали том државом управља лице коме нико не би дао своју уштећевину на управљање ?

  2. Dzo Bajden je i postavljen zato sto je dementan da bi Elita iza njega mogla raditi sta hoce a sva odgovornost se pripisuje njegovoj demenciji.

    23

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy