ИН4С

ИН4С портал

УРА: СДТ-у пуна подршка да настави са започетим активностима

1 min read

Фото: УРА

Главном специјалног државном тужиоцу Владимиру Нововићу, начелнику Специјалног полицијског одјељења Предрагу Шуковићу и свим запосленим у Специјалном државном тужилаштву пружамо искрену подршку да наставе са започетим активностима усмјереним ка остваривању владавине права, саопштено је из ГП УРА.

Како су додали, подржавају и свеобухватну борбе против организованог криминала и корупције.

– Истовремено, осуђујемо непримјерени притисак на њихов рад који је очигледан посљедњих дана, а који долази од дијела политичких партија, НВО, потпомогнутих незавничним центрима моћи блиских криминалним структурама у Црној Гори, наводи се у саопштењу.

Са друге стране, истичу да је зачуђујући однос Владе Црне Горе на челу са премијером Милојком Спајићем и министром правде Андрејем Миловићем „који не осуђују грубе атаке на рад СДТ који имају за циљ за отупе оштрицу усмјерену против организованог криминала и корупције“.

– Све у свему, не чуди ако имамо у виду да је до прије два мјесеца, Миловић заједно са предсједником скупштинског Одбора за одбрану и безбједност Миодраг Лаковић, а све уз прећутну подршку премијера Спајића, отворено нападао Шуковића у циљу његове смјене, обећавајући да једног од њих двојице ускоро неће бити на високим функцијама, закључују из УРА-е.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

2 thoughts on “УРА: СДТ-у пуна подршка да настави са започетим активностима

  1. Čime ovaj trio lažova i prevaranata zaslužuje toliku medisku pažnju?Zahvaljujući laži i prevari ovog u sredini Institut S.Milošević 5.mjeseci ne isplačije plate radnicima i pred gašenjem je jer otac URA lopova Žarko Rakčević naumio da mu država daruje institut da bi on tu gradio apartmane a ne razvijao zdravstveni turizam po kojem je nekad slobodna Crna gora prije okupacije bila poznata.Smrt NATO sloboda narodu !

    2
    4
    1. Hajd sad malo promjeni ploču pa reci tvoju pravu parolu e viva vero i da je vječna. Umjesto da napadneš kriminalce iz DPS na čelu sa Lomijem, ti si našao Dritana. Ne branim ga nit ga glasam ali realno svi su oni male bebe u odnosu na bivši režim. Isti ste svi svak vam je kriv samo Milo lopov nije i protiv njega ni riječ.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy