Верица Мараш са “масне” плате бјежи од одговорности: Затражила да је разријеше функције директорке због изборног резултата
1 min read
Верица Мараш на "патриотском" скупу
Извршна директорица компаније „13. јул – Плантаже“ Верица Мараш обратила се Одбору директора те компаније да је разријеши дужности на лични захтјев, саопштено је из те компаније. Она је на то мјесто предложила Мирослава Вуковића, директора Сектора правних и општих послова.
„Обраћам се Одбору директора са захтјевом да ме са функције извршног директора Компаније 13 Јул-Плантаже а.д. Подгорица разријешите из објективних разлога, који се првенствено и искључиво односе на новонастале околности, односно на недавне политичке промјене које су наступиле након парламентарних избора, одржаних 30.08.2020. године, и које извјесно и очекивано морају имати за посљедицу и моје разрјешење са ове функције“, навела је Мараш у саопштењу.
Мараш је предложила да се на то мјесто наименује Мирослав Вуковић, директора Сектора правних и општих послова.
„Руководећи се разлозима очувања компанијских интереса, обезбјеђењем континуитета и стабилности њеног пословања, предлажем да за новог извршног директора, који ће осим неспорних професионалних и стручних квалитета уживати и одговарајући политички легитимитет – што је био случај и приликом мог постављења на функцију извршног директора – именујете Мирослава Вуковића, директора Сектора правних и општих послова“, наводи се у саопштењу.
Она је подсјетила црногорску јавност на, како је истакла, резултате које је компанија постигла док је она била на позицији извршног директора.
Истакла је да подаци указују да су њен рад и остварени резултати били усмјерени на очување и јачање компанијског бренда и подизање животног стандарда запослених.
„Имајући у виду наведено, сматрам да на овај начин несумњиво штитим компанијске интересе, испољавам етички однос и стварам нови основ за будућу компанијску перспективу и надолазеће пословне изазове“, закључила је Мараш.
Прчитајте још:
Бијег у посланичке клупе: Влада сјутра разрјешава Ераковића са мјеста директора КЦЦГ

Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


NEMOOOOOOJJJJJJ VEEEERIIIICEEEE , UVEEEENUUUĆEEEEE GROŽĐEEEEE BEZZZZ TEEEBEEEEEE…………
Podrska za Vukovica Srbina !
Džabe ti je stara fukso!
JA BIH PREDLOŽIO DA ONA FINO SAD SVAKI 1. U MJESEC VRĆE PO 7350 PLATE DOK JE NE RAZDUŽI !!!
Neka ode, to je najmanje sto moze da uradi, samo neka ne misli da ce je odlazak abolirati od odgovornosti za do sada uradjeno.
da neće u komite ima još mjesta u intendantskom vodu
I veka bježi sa funkcije sa broda koji ubrzano tone, a takođe izrazila bojaznost od krivične odgovornosti za lopovluk i partijsko zaopšljavanje kao i brojne malverzacije koje je radila u plantažama, dzaba bježiš, odgovarat ćeš i ti i tvoje partijske kolege za sva nepočinstva u crnoj gori
Прво да положи рачуне.
a dje ces veke jadna sad kad je najljepse dje si krenula sad ce plantaze po rijecima takodje lopova i profesora direktora borda a u koje sve preduzeca nije bio da procvjetaju . nemas dje ako nijesi na spisku ovog pokreta komita sa onim udbasem vusurovicem ,batricevicima simovicem zlatkom vujovicem bogdanovicem koji ostavi prijestonici 37 miliona duga i opet ih cetinjani nagradise i dadose im vlast bruka i sramota za cetinjane pa sa onim suludnjakom ivanovicem pa sa zamalo ne zaboravih banom unukom narodnog heroja koji oce traktorijadu i onog vujovica penzionera iz cetinja koji sramocase amfilohija oces li snjima verica jadna u sumu ,ti vidji dje ces ali mislim da vam je svima bolje u spuz vjerujte mi nije nista strasno navikne se coek.
E sto neucih za advokata majko mila,ovako kosim trvau!
Pravac Spuž!!!
Pobjezi Jevto, bjezi Verica, ne cekaju duze, znaci koalicija uspjela i bice nova vlada uskoro!
Je li predložila sebe i Vesa Prdeža Napoleonovog za hitni premještaj u Spuž?
Smrt FASIZMU Nato montenegro Dps.
Vaskrsla je Istorijska Njegoseva Crna Gora.
Sloga bice poraz vragu..