ИН4С

ИН4С портал

(ВИДЕО) Дајковић: Тужиоци својим нерадом створили кавачки и шкаљарски клан

Владислав Дајковић, Фото: Слободна Црна Гора

„Скоро три мјесеца од објаве инкриминишућих порука из апликације Скај, још увијек нисмо видјели ни хапшења ни судска процесуирања актера из тих преписки. Стиче се утисак да се под велом службене тајне ради на потискивању тих догађаја у прошлост, као да се нису ни десили“, сматра предсједник Слободне Црне Горе, Владислав Дајковић.

Како додаје Дајковић, имајући у виду колективну амнезију грађана Црне Горе и чињеницу да нам памћење траје као златним рибицама, вјерујем да се за пар мјесеци нико неће сјећати ни Лазовића, ни Миловића, а ни апликације Скај.

„Главни и одговорни кривци за стварање и дјеловање нарко кланова у Црној Гори, парадоксално говорећи, нису дјелови криминалних група већ управо велики број тужиоца који нису радили свој посао и тиме спречавали појављивање криминалаца који су сијали смрт на црногорским улицама“, сматра он.

С тим у вези, како каже Дајковић, потпуно оправдано сматрам да је част изузецима, велика већина тужиоца рак рана Црне Горе и да су директно одговорни што је Црна Гора црна рупа на међународној мапи правде и што из овог криминалног тамног вилајета нећемо изаћи ни у наредним деценијама.

„Нови Главни специјални тужилац господин Нововић има шансу да ту праксу прекине и уз, претпостављам болне напоре, Црну Гору излијечи од криминала и корупције. Има подршку Слободне Црне Горе“, закључио је он у свом саопштењу.

Није црногорски ако није српски; илустрација: ИН4С
Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

11 thoughts on “(ВИДЕО) Дајковић: Тужиоци својим нерадом створили кавачки и шкаљарски клан

  1. tacno tako Vladislave. do koske si tacan i realan. i zato zelim da ti dodjes na vlast! da konacno proradi pravda jer je ovo postalo zastrasujuce zaista. respect od mene

    10
    4
  2. Највиши шљам
    Ђе их Бог даде од горег оца и још горе мајке ни ђе их састави

    9
    4
  3. Bravo Dajkovicu, svaka cast na ovom mukotrpnom trudu i radu. Znoj i krv si zbog istine i u ime gospoda prolio da bi nase svetinje sacuvao i da bi narodnu volju odbranio. Ali ne brini Dajkovicu znamo mi da su ti i kosti lomili, da su te prebijali, gledali smo mi na ulicama kad te privode kao teroristu i kao dusmanina ali te postujemo zbog svega toga i stojimo dignutog cela uz tebe!

    11
    3

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy