(ВИДЕО) Оптужили је да потпирује национализам: „Вређају се само они који не разумеју шта је родољубље“
Пјевачица Валентина Кузмановић је у музичком такмичењу „Звезде Гранда“ отпјевала пјесму Данице Црногорчевић „Весели се српски роде“, након чега су кренуле да „пљуште“ похвале и критике на друштвеним мрежама.
Пјевачица је, открила да су је пратиоци у појединим коментарима оптужили да потпирује национализам, на шта она одговара: „Вређају се само они који не разумеју шта је родољубље“.
„Била сам скептична око тога ли ће бити бурних реакција јер је Балкан буре барута, али сматрам да сам храбро поступила са том песмом. Она најбоље одражава моју љубав према народу и домовини“, рекла је Валентина и открила да се прије извођења пјесме консултовала с Маријом Шерифовић, која је подржала њен избор.
Пјевачица је открила да је након емисије добила прегршт похвалних коментара, али да је било и оних у којима су је појединци називали националистом. Валентина открива када је схватила да је кренула хајка на њу.
„Када ми је експлодирао Инбокс јер сам добила на стотине порука и када је Марија Шерифовић оставила коментар на Јутјубу. Нашли су се увређеним сви они који не разумеју шта је родољубље, песма апсолутно никога не вређа. Из самог инструмента избија љубав и топлина. Наше светиње које се спомињу су оно чиме народ треба да се поноси“, рекла је пјевачица и додала да је ипак било више позитивних коментара.
Послушајте Валентину:
(Извор: Мондо.рс/Српски телеграф)
Прочитајте још:
Биковић: Ми до данас нисмо научили да је слога та која Србина спасава
Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:
Prelijep odgovor i pravi izbor pjesme.
Samo naprijed anđele Božiji.
Briljiraš.
Bravo sestro.samo hrabro.sve najbolje od srca
Bravo Valentina, čula si se i do Evrope!!! Samo napred svi smo uz tebe ?