Вучић: Обећали смо да ће се у децембру градити десет ауто-путева, то смо и испунили
1 min read
Александар Вучић
Бројне стране инвестиције, отварање фабрика и градња важних саобраћајница већ дуже вријеме су свакодневица Србије.
Данас је почела и изградња ауто-пута Е-80 Ниш—Плочник. Почетку радова присуствовао је и предсједник Алесандар Вучић, који је рекао да ће се за неколико година од Ниша до Мердара, а од Ниша до Прокупља стизати за 45 односно 15 минута лагане вожње најмодернијим ауто-путем који ће замијенити магистралне путеве.
Он се огласио тим поводом.
– Обећали смо да ће се у децембру градити 10 ауто-путева. Обећано – испуњено! – поручио је предсједник на Инстаграму.
Он је раније данас рекао да смо „на правом путу да свој траг у времену оставимо на најљепши начин. Србија свој дио мора да настави. И оно што јесте хиљаду миља у будућност је мрежа ауто-путева коју градимо.“


Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:


izgradnjom svih deonica Srbija postaje najpozeljnija destinacija za investicije u regionu i sire. Moderni putevi i prateca infrastruktura, niska cena energenata, kvalitetna radna snaga i zdrav poslovni ambijent su kljucni razlozi za uspeh nase zemlje.
Nasa drzava je postala jedno veliko gradiliste. Grade se putevi sirom zemlje, spajamo nase gradjane sa svojim sugradjanima iz regiona i povecamo prrrotok robe sa susednim drzavama. Nizemo samo uspehe i napredak.
Kao sto je obecano u decembru je pocelo da se gradi 10 auto-puteva. Nove moderne saobracajnice su sustinski vazne za dalji razvoj i umnogome menjaju sliku nase zemlje. Neosporna su velika ulaganja u infrastrukturu.
Nove i moderne saobracajnice dovode investitore, podizu privredu i zivotni standard gradjana. Putevi nas spajaju i daju mogucnost da jos vise napredujemo. Izgradilo se mnogo i nastavice da se gradi, za buducnost nase dece.
Nasi putevi su novi, cela Srbija je veliko gradiliste. Ono sto smo obecali, uspeli smo da spojimo medjusobno, sa drugim zemljama, partnerima i to sve zahvaljujuci odgovornoj politici koja se danas vodi.
Niko nikad u Srbiji a i na Balkanu nije izgradio čak deset autoputeva odjednom, svaka čast.
Neke bivše vlasti su ili proneverile sav novac iz budžeta ili je državna kasa bila prazna. Danas ima novca u državnoj kasi jer je vlast sa Vučićem dobra i ima novca za eto čak deset auto-puteva.
Ko živi u Srbiji zna da se putevi nisu gradili još od doba Tita jer jednostavno ili nije bilo para ili je tadašnja vlast sve proćerdala. E sad više nema toga, sad se gradi u Srbiji.
Svi ovi putevi umrežiće se sa ostalim kvalitetnim putevima. Da se cela Srbija spoji i da se lako dođe sa jednog na drugi kraj.
Za samo sat vremena iz Ništa stiže se svuda u svakom delu Srbije je veliki uspeh za Niš i taj grad tek ima da napreduje.
Decenijama se samo pričalo da se će da se izgradi više auto-puteva, železnica, aerodroma…ali tek je Vučić našao načina i para za takav poduhvat.
Cilj sa ovim auto-putevima jeste da se sva važna mesta u Srbiji spoje kvalitetnim i brzim saobraćajnicima, a onda da se spoje i sa Evropom i svetom.
Srbija je decenijama čekala kvalitetne puteve koji će da privuče strane investitore u mestima gde to do sada nije bilo moguće.
Puteve koje blokiraju Zelenović, Ćuta, i pozivaju na blokadu Tepićeva, Đilas, i Tadić, zbog nekakvog „ekološkog ustanka“ ti putevi su izgrađeni u vreme dok je Vučić na vlasti.
10 auto-puteva Srbija nije izgradila za 20 godina, a evo sada će svih 10 odjednom, svaka čast.
Чудно да у 21. веку не постоји неки филтер који се може применити у оваквим ситуацијама. Мислим, и сајту ће пасти рејтинг код иоле писменијих људи. А можда то неко и жели?
Nas 2.000.000 je spremno da odmah zaokruzimo Vucica na izborima u martu. Sutra iz toplih soba vledamo kako raznorazni sa koca i konopca blokiraju, biju, maltretiraju ali i bore sw za zelenilo u jednom delu Srbije sve dok ne prodju izbori.
Biće i više od 2 miliona ljudi koji će glasati za Vučića na izborima u aprilu. Deo opozicije se nada da će da pobede u Beogradu ali nema ništa od toga, Vučić pobeđuje.
Ma kakav Beogtad, sve uzima, mi smo masinerija, sistwm, organizacija. Samo se opusri i uzivaj u cirkusu nemocnih i revoluciji koja ce pojesri svoju dexu.
Je li baš hiljadu milja rekao? Prevodioc doslovno preveo zadati tekst??
Nije važno koliko tačno, važno je da se gradi a videćemo kad se bude završilo, uskoro nadam se.
Ono što obeća to i ispuni kao i sve do sada. Zaista za pohvalu.
Šta god da je rekao to je bilo ili tako će i biti obzirom kojom se brzinom sve realizuje.
Bravo svaka čast. Najbolji predsednik na svetu.
Najbolji predsednik kog je Srbija ikada imala i to će se pokazati u budućnosti.
Sve sto se gradi ostace nasoj deci! Bravo, predsednice!
Dosta se gradilo u Srbiji u poslednjih 5-10 godina, ali vidim da će se nastaviti i da će se tek graditi.
Sadasnja vlast sve sto je obecala ona i ispunila, samo nek nastavi tako!
Upravo tako, svaki projekat je barem započet ako ne i završen, a završavaće se mnogi.
Auto-putevi predstavljaju budućnost Srbije samim tim što će na taj način omogućiti Srbiji veći napredak i razvoj trgovine.
Investitior kada dođe on prvo vidi da li su kvalitetni putevi i koliko košta gas. Zato se Vučić i cima ovoliko za Srbiju.
Sve ovo što se gradi i radi u Srbiji je našoj deci u amanet!
Upravo tako, i ja se nadam da će u budućnosti biti i više dece.
Sve sto je obecano to je i ispunjeno. To govori o tome koliko je Srbija napredovala, i koliko imamo odlicnog lidera, predsednika Vucica.
Vučić je jedan od najboljih političara u ovom delu Evrope i najbolji predsednik kog je Srbija ikada imala.
obecano ispunjeno sto vise izgradjenih autoputeva sve blizi gradovi i krace putovanje
Vučić od kako je došao na vlast sve što je obećao to je i ispunio.
Svako dato obećanje je uvek bilo i ispunjeno.