ИН4С

ИН4С портал

Вучковић напустио сјeдницу Одбора

Veselin Vuckovic

Сједница Одбора за антикорупцију, поводом активности које су предузете на расвјетљавању афере Снимак, прекинута је, након што је вршилац дужности врховног државног тужиоца, Веселин Вучковић напустио засједање.

Он је то учинио послије оцјене адвоката Мреже за афирмацију невладиног сектора Веселина Радуловића да је тужилаштво најкорумпиранија институција у Црној Гори.

Вучковић је казао да као тужилац ради 36 година и упитао у којем то конкретном предмету је он лично корупумипран, на шта је Радуловић одговорио „у овом“.

Вучковић је казао ће образ и достојанство бранити на другом мјесту као грађанин.

„И ово је последњи пут да сте ме позвали“, поручио је он члановима Одбора.

Вучковић је претходно у расправи реаговао на констатацију посланика Коче Павловића који је оцијенио да је извјештај тужилаштва о афери Снимак срамотан.

Вучковић је тада најавио да ће напустити сједницу ако се настави „у таквом тону“.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

5 thoughts on “Вучковић напустио сјeдницу Одбора

  1. Он је то учинио послије оцјене адвоката Мреже за афирмацију невладиног сектора Веселина Радуловића да је тужилаштво најкорумпиранија институција у Црној Гори.
    Fino Radulovicu ovo je usluga vlasti a ne opoziciji,ili dogovor da se sjednica ovako zavrsi,svi pisaju u istu tikvu..

  2. Још једна фарса од саслушања је завршена. И шта ће сад опозиција? Ништа…

  3. U crnogorskom stilu, arogancija, potkocenost,osorljivost i ne uvazavanje cinjenica. Pitam ga ja, zna li sta su radile i cime su se bavile kriminalke Medenica i Carapic?
    Znam ja i znaju mnogi, znaju i zaposleni u tuzilastvu, al niko pozvan ne preduzima nista.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy