ИН4С

ИН4С портал

Вучуровић: ДПС моралише умјесто да су у затвору

1 min read

Фото: Принтскрин Јутјуб

„Није први пут да ДПС покушава да игра на то да су грађани можда заборавили на њих и њихове лоповлуке и злочине, као и на то ко је ко на политичкој сцени ЦГ. Па се услед тога покушаја догодило да представници Ђукановићеве политичко криминалне организације говоре о платама и примањима посланика ДФ“, казао је Вучуровић.

Он је казао да је просто невјероватно да некоме, а нарочито ДФ-у, лекције из морала покушава дијелити политичка организација која би у свакој демократској држави, због својих лоповлука, злочина, уништавања државе и народа, била забрањена.

А шеф тога ДПС картела је, према свим подацима, нарочито иностраним, шверцом, пљачком, корупцијом и отимачином зарадио стотине милиона евра. Па умјесто да се читав врх картела налази одавно у затвору, који их свакако чека, њихови представници причају о ДФ и посланичким примањима„, наводи се у саопштењу.

Он је навео да је порука ДПС-у јасна „оваквим глупостима нећете скренути пажњу са ваших крађа и злочина, руку правде и закона сте само тренутно избјегли, због неспособне владе Здравка Кривокапића, али рука правде вас чека, а чека вас и ДФ, а грађани вам никада неће опростити тридесет година уништавања, економског и моралног.“

Додао је и да: „када видимо овакве изјаве из ДПС-а, просто не можемо да вјерујемо да међу онима који су побиједили 30. августа постоје партије које су спремне да формирају мањинску владу коју ће подржати политичко крило мафије.“

 

„Пророчица“ Марта: ДФ ће „платити“ на изборима због блокаде Скупштине и поигравања са егзистенцијом грађана

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

8 thoughts on “Вучуровић: ДПС моралише умјесто да су у затвору

  1. ДФ ће остаи упамћен у аналима као неко ко је срушио своју владу.Сад можете да наставите да глумите опозицију.

    6
    9
  2. Majo , sto prijetis , ni do sada ih nijesi glasala ,pa nemoj ni od sada . Glasaj ,dpa , krivog sto se grli sa Kurtijem , kravatase , sirok izbor .ako im tvoj glas bude trebao ,nebilo ni njih..

    11
    6
    1. Da li je moguće da u 21. vijeku postoji neki mentalni sklop kao ovaj Milan? Znaš li, Milane, kolike plate ovi imaju? Znaš li, Milane, za šta su ih zaradili, koliko dana godišnje rade za te plate? Vjerujem da znaš, i tim je slika o ovim „zaštitnicima“ i „predstavnicima“ Srba samo gora. Istina, ti ostali koje pominješ su gori. Normalnom čovjeku se povraća od naše političke scene.

      5
      7
  3. VUCUROVICU,PREVARISE NAROD IZDAJICE POLTRONI ,MANJINE I PARTIJE SA MALO MANDATA.STO JE ISTINA SVI STE SE DOBRO FINANSIJSKI ZBRINULI,JEDNOGLASNO POVECALI PRIMANJA U IZNOSU OD 200E,KOLIKO PRIMA POLOVINA PENZIONERA U CG.OVI PLJACKASI IZ DPSa najmanje imaju pravo da drze moralne pridike bilo kome,jer su pljackali vise od 30 god,SAD SE SLAZU SVI ZA VLADU U KOJU MOGU SVI SEM DA ,TJ. SRBA.NADAM SE DA IM TA PREVARA NECE USPJETI I DA CE POLAKO GUBITI VLAST U VECINI OPSTINA.

    12
    4

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy