ИН4С

ИН4С портал

За Брајовића су Шућур, Реџовић…

1 min read

Делегати који ће представљати општинске одборе Социјалдемократске партије из Андријевице, Берана, Пљеваља, Мојковца, Жабљака и Плужина, подржаће кандидатуру Ивана Брајовића за предсједника партије, на предстојећем страначком Конгресу.

brajovic-crna-gora-je-nedjeljiva-to-ce-uvijek-biti-tako-slika-43209

Из ових одбора су навели да СДП може бити поносна на своју прошлост, али да мора бити спремни за изазове који је чекају у будућности.

“СДП мора да врати своју препознатљивост и идентитет, стабилизује своју политику, али и да још јаче инсистира на изворном програму који је сачувао образ Црној Гори и пуних 25 година издржао пробу времена”, наводи се у саопштењу предсједника шест општинских одбора.

Како су поручили, из СДП-а су увјерени да ће ВИИИ Конгрес дати пуни допринос процесима који су тој партији потребни, како би и у наредном периоду СДП “служио на част Црној Гори”.

Они су закључили да би СДП у будућности требао да дјелује онако како је захваљујући политици истрајавања на вриједностима грађанске, мултиетничке и евроатлантске Црне Горе то чинио у претходној четвртини вијека.

Потписници саопштења су Радисав Вулевић, предсједник ОО СДП Андријевица, Бедрија Луцевић, предсједник ОО СДП Беране, Мунир Реџовић, предсједник ОО СДП Пљевља, Милан Попадић, предсједник ОО СДП Мојковац, Миле Жугић, предсједник ОО СДП Жабљак и Радош Шућур, предсједник ОО СДП Плужине.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy