ИН4С

ИН4С портал

Због фотографије са „болничаркама“, Павићевић из болнице у Доброти пребачен у затвор

Фото: Фејсбук

Осуђеник Ђорђије Павићевић из Никшића, који је 2018. године побјегао из психијатријске болнице у Доброти, након чега је опет враћен у ту установу, јуче је спроведен у спушки затвор, пише Дан.

Како је потврђено Дану, одлуку је донио судија Вишег суда у Подгорици Радомир Ивановић.

Павићевић је пресудом Основног суда у Подгорици раније осуђен на пет година и седам мјесеци робије, а истом одлуком тада је упућен на обавезно лијечење.

Како је утврђено, Павићевић је један од актера дешавања када је у јавности објављена фотографија непримјерене садржине са двије женске особе. У жижу јавности је доспио и када је ухапшен са Мариом Милошевићем.

Подгоричка полиција почетком августа лишила је слободе Јасну Божић због сумње да је извршила кривично дјело посредовање у вршењу проституције.

Како је раније саопштено из Управе полиције, према изјави Милице Симоновић, она је, због тешке материјалне ситуације, пристала да се уз посредовање Божићеве бави проституцијом, за шта јој је осумњичена Божићева давала половину договореног новца.

Како је казала у полицији, проституцијом се углавном бавила на територији Подгорице и Колашина.

Како је Дан раније сазнао из полиције, оне су повезане са скандалозним догађајем из Специјалне психијатријске болнице Котор.

На друштвеној мрежи раније је објављена фотографија на којој је пацијент у болничкој соби у Доброти са једном обнаженом и другом дјелимично обнаженом женском особом, која је обучена у униформу здравственог радника.

Подјелите текст путем:



Придружите нам се на Вајберу и Телеграму:

     

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Privacy Policy