IN4S

IN4S portal

Srbija nije iskoristila prvu meč loptu!!!

Fudbaleri Srbije pobedom u Beču overavaju plasman na SP u Rusiji, meč počinje u 20:45, prenos je na prvom programu RTS.

Fudbaleri Srbije pobjedom u Beču ovjerili bi plasman na SP u Rusiji, u meču koji je počeo u 20:45. Međutim zbog veoma loše igre pretrpeli su poraz od domaćina Austrije 3:2(1:1)

Srbija je povela golom Milivojevića u 11.minutu, jako dobrim udarcem sa 20-tak metara. Izjednačila je Austrija preko Burgštelera, koji je u 25.min, istrčao kontru pored uspavane odbrane Srbije. Usijedile su šanse sa obje strane. Stojković je odbranio čisti zicer koji su imali austrijski napadači, dok je Ivanović, šutirajući glavom, pogodio prečku protivničkog gola.

U 40.minutu, Tadić je imao odličnu šansu. Sam je izborio priliku, odličnim driblingom, ali austrijski golman je odlično intervenisao.

Na početku drugog poluvremena Austrija je preko Arnautovića imala stopostotnu šansu ali je Stojković ponovo odlično intervenisao.

U 76.min, Arnautović je doveo Austriju u vođstvo, – jer je opet uspješno istrčao kontru, i matirao srpskog golmana sa par metara!!! Definitivno najslabija igra ”orlova” u toku ovih kavlifikacija.

u 83.min,Matić je iskoristio priliku u velikoj gužvi u šesnaestercu Austrije i postigao pogodak za izjednačenje.Pre toga Mitrović je imao čisti zicer,međutim austrijski golman je imao više sreće.

u 90.min,Austrija ponovo vodi,strelac je ponovo bio Marko Arnautović fudbaler Vest Hema.

Više hiljada navijača iz Srbije krenulo je danas organizovano, prevozom prema Austriji gde se na „Ernst Hapelu“ igra veoma važan meč, koji Srbiju pobedom direktno vodi na SP u Rusiji. Mediji javljaju da su se danas stvorile velike kolone automobila na graničnom prelazu Horgoš ka Mađarskoj.

Tokom dana na bečkom Švedenplacu uz pratnju policije veliki broj srpskih navijača organizovano se kretao pevajući navijačke pesme. Navijači iz cele Srbjije, ali i dijaspore, uz velike mere obezbeđenja, krenuli su na meč na kojem se očekuje da Srbija izbori plasman na Mundijal. Sudeći prema broju navijača koji će gledati meč na stadionu, reprezentativci Srbije će ,imati utisak, da igraju u Beogradu.

Austrijske vlasti večerašnju utakmicu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu između reprezentacija Austrije i Srbije u Beču uvrstile su u susret visokog rizika.

Podjelite tekst putem:

3 thoughts on “Srbija nije iskoristila prvu meč loptu!!!

1. Srbija nije iskoristila prvu meč loptu!!!

Pa nije ni red usred Beca da se mi penjemo na BALKON,ovu radost ce prirediti u Beograd i to u ponedeljak,kako cemo se veseliti ,da puknu zlotvotri,fudbaleri na balkon a raja ispod balkona vice hleba hleba gospodare nevidjesmo davno hleba.
    Agonina ludila se nastvalja,tako i redakcija Iskre napad narod u Beogradu,redakcija „disidenata“ a uvjek „progonjeni“ i uvjek uz valst kao to gordo zvuci Beograđani, sram vas bilo!Radoje Andrić
    Izgleda da nasi Srbi po zadatku sebi uzimaju paravo kao Titovi komunisti odredjuju kad ces se veseliti i smijati,posto za plakanje imamo svaki dan,oni sve znaju najljepsi najoametniji cak i SVECE uvode i diptih svetih,Boze orosti ludla gdje god se okrenes