IN4S

IN4S portal

Mostar: Dron sa zastavom tzv. Herceg-Bosne na utakmici između Zrinjskog i Sarajeva

1 min read
Derbi utakmica 12. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Zrinjskog i Sarajeva bila je prekinuta, pošto se iznad stadiona u Mostaru pojavio dron sa zastavom takozvane Herceg-Bosne, prenosi Tanjug.
Mostar, Hrvati

Mostar, ilustracija

Sudija je prekinuo meč, dok zastava nije skinuta sa drona, a gosti su na kraju slavili pobedu rezultatom 3:1.

Ovo se dogodilo tokom prvog poluvremena utakmice. Bespilotna letelica se nekoliko minuta zadržala iznad stadiona što je izazvalo aplauz domaće publike, javila je regionalna tv N1, pozivajući se na lokalne medije.